9 Ay Hangi Burç?

1 Eylül ve 23 Eylül tarihleri arasında doğanlar Başak burcu olmaktadır. 23 Eylül ve 30 Eylül arası doğanlar ise Terazi burcu olarak kabul edilmektedir.

9 Eylül hangi burç erkeği?

1 Eylül ile 22 Eylül arasında doğan kişiler başak burcu iken 23 Eylül ile 30 Eylül arası doğan kişilerin burcu Terazi Burcu olur.

9 Eylül hangi burç özellikleri?

21 Ağustos ile 22 Eylül tarihleri arasında doğan kişiler başak burcu olmaktadır. Buna bağlı olarak da 9 Eylül tarihinde dünyaya gelen kişilerin burcunun da başak olduğunu söylemek mümkündür. Başak burcu, toprak grubu burçları arasında bulunmaktadır. 9 Eylül tarihinde doğan kişiler başak burcu olmaktadır.

12 burç hangisi?

Birbirinden farklı ad, sembol ve içerikler ile miladi takvimde her bir aya karşılık gelen on iki adet burç bulunmaktadır. Bu burçlar sırasıyla koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçları.

Eylül sonu Ekim başı hangi burç?

23 Eylül terazi burcudur. 23 Eylül ve 22 Ekim tarihleri arasında doğanların burcu terazi, yönetici gezegeni ise Venüs’tür.

Başak burcu erkeği ne ister?

Başak burcu erkeği kendisi titiz, sorumluluk sahibi ve aynı zamanda temiz kadınları severler. Gelecek üzerine planlar yapan, çalışkan ve dürüst olmakla beraber ve duygularını ifade edebilen kadınlara karşı ilgi duyarlar. Onlar için özellikle maneviyat ve bu gibi özellikler büyük bir öneme sahiptir.

You might be interested:  Namazlarda Hangi Sureler Okunur?

Başak burcu sinirli mi?

Huzursuz yapısı başak burcunun olumsuz özelliklerinden bir diğeridir. Bu huzursuzluk davranışlarına yansıdığı zaman çevresindekiler ile çelişkiler yaşayabilir. Başak burcu yapısı gereği kolay kolay unutmaz. Bu neden ile zor affetmesi başak burcunun olumsuz özellikleri arasında sayılabilir.

Başak burcu erkeği nasıl olur?

BAŞAK BURCU ERKEĞİ

Titiz ve sorgulayıcıdırlar. Amaçsız ve beklentisiz kişiler için, zaman harcamaktan hoşlanmazlar. İyi, bir aile reisi oldukları söylense de, bunu geciktirmek için her türlü yolu denerler ve müzmin bir bekar olmaktan kurtulamazlar. Aşk ilişkileri zordur

Başak burcu nasıl bir insan?

Başak detaylara önem veren, başkalarına hizmet edinmeyi görev edinmiş, dişil bir burçtur. Romantik olmaktan çok gerçekçidir. Bu nedenle onun başını döndürebilmek zor olacaktır. Mükemmelliğe önem veren bu burç ilişkilerinde kendisini bir kurban haline dönüştürebilir.

Hangi ay hangi burç?

Tablo

Burç Unicode Tarih aralığı
Akrep ♏︎ 23 Ekim – 22 Kasım
Yay ♐︎ 23 Kasım – 21 Aralık
Oğlak ♑︎ 22 Aralık – 19 Ocak
Kova ♒︎ 20 Ocak – 18 Şubat

Burçları gösterir misin?

Burç Tarihleri ve Özellikleri, 2022 Burçların Tarihleri

 • Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 • Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)
 • İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)
 • Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)
 • Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)
 • Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)
 • Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)
 • Bu ay hangi burç?

  KOÇ BURCU: 21 Mart-19 Nisan. BOĞA BURCU: 20 Nisan-20 Mayıs. İKİZLER BURCU: 21 Mayıs-20 Haziran. YENGEÇ BURCU: 21 Haziran-22 Temmuz.

  ♍ hangi burç?

  ♑️=Oğlak’ın Simgesi.

  23 Ekim terazi mi akrep mi?

  23 Ekim tarihi akrep burcu olmaktadır. Akrep burcu tarihleri 23 Ekim ve 22 Kasım’dır.

  You might be interested:  Göztepe Hangi Ilçeye Bağlı?

  1 Ekim hangi burca denk geliyor?

  1 Ekim tarihinde doğan kişiler terazi burcu olurlar. Terazi burçlarının kendilerine has karakteristik özellikleri bulunmaktadır.

  Başak burcu erkeği nasıl olur?

  BAŞAK BURCU ERKEĞİ

  Titiz ve sorgulayıcıdırlar. Amaçsız ve beklentisiz kişiler için, zaman harcamaktan hoşlanmazlar. İyi, bir aile reisi oldukları söylense de, bunu geciktirmek için her türlü yolu denerler ve müzmin bir bekar olmaktan kurtulamazlar. Aşk ilişkileri zordur

  Başak burcu erkeği yükseleni nedir?

  22 Ağustos – 23 Eylül arası doğmuş ve başak burcu sahibi bireylerin yükselen burçları, saat ve zaman aralığına göre hesaplanmaktadır. Örneğin; 24 Ağustos ve 2 Eylül arası, saat 00.00 ile 02.00 arasında doğmuş kişilerin yükselenleri yengeçtir.

  Başak burcu özellikleri nelerdir?

  Başak burcu özellikleri (23 Ağustos – 22 Eylül)

 • Sembolü: Bakire kadın.
 • Elementi: Toprak.
 • Niteliği: Değişken.
 • Yönetici gezegeni: Merkür (iletişim gezegeni)
 • Renk: Gri, bej, açık sarı
 • Gün: Çarşamba.
 • Uğurlu sayılar: 5, 14.
 • Uğurlu taşları: Akik, Kehribar, Jasper, Turmalin, Yeşim.
 • Kova burcu nasıl bir kişiliğe sahiptir?

  Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.