Ada Masalı Hangi Adada Çekiliyor?

Fragmanlarda adı geçen Kırlangıç Adası, Yunanistan’a bağlı adalardan biridir. Dizide mekanın bir ada olduğundan söz edilse de çekimler adada yapılmamaktadır. Kırlangıç Adası Yunanistan’ın Teselya bölgesinde bulunan bir ada, şehir ve belediyedir.

Ada Masalı Sığacık ta nerede çekiliyor?

ADA MASALI NEREDE ÇEKİLDİ? Ada Masalı dizisi İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık mahallesinde çekiliyor. İzmir’in güzel mahallerinden Sığacık’ta çekimleri gerçekleştiriliyor.

Ada Masalı set nerede?

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrollerinde yer alacağı Ada Masalı dizisi bir aşk dizisi olacak ve dizi de Derya ve Deniz isminde ki iki gencin tutkulu aşk hikayesi anlatılacak. Bir sahil kasabasında geçen aşkın anlatılacağı Ada Masalı dizisi için İzmir’in güzel mahallesi Sığacık’a set kurulacak.

Ada Masalı dizisi hangi adada oynanıyor?

STAR TV’nin yeni dizisi Ada Masalı büyük bir merak uyandırdı. Ada Masalı dizisi İzmir’in Sığacık ilçesinde bulunan Kırlangıç Adası’nda çekiliyor.

Ada Masalı’nın çekildiği otel nerede?

Ada Masalı ” Teos ‘: Sığacık Poseidon Boutique Hotel, Sığacık, Türkiye – Tripadvisor.

Sığacık Kırlangıç Adası nerede?

Yunanistan’ın Teselya bölgesinde bulunan Kırlangıç Adası, şehir ve belediyedir. Ada, Ege Denizi’nde yer almakla birlikte, Şeytan Adaları’nın bir parçasıdır. Kırlangıç belediyesi, Kırlangıç Adası’nın yanı sıra İblislik, Adelfoi, Keçi, Biber, Güvercin, İskandil ve Psathoura adalarını da barındırmaktadır.

You might be interested:  Ahi Teşkilatı Hangi Şehirde Kuruldu?

Sığacık ta nereye gidilir?

Gezilecek Yerler

 • Teos Antik Kenti.
 • Sığacık Kaleiçi.
 • Sığacık Kalesi.
 • Sığacık Pazarı
 • Teos Marina.
 • Doğa Okulu.
 • Akkum Plajı
 • Akvaryum Plajı
 • Ada Masalı İzmir’de nerede çekiliyor?

  Ada Masalı dizisi İzmir’in Sığacık ilçesinde çekiliyor.

  Ada Masalı hangi ilçede çekildi?

  Ada, İskados, Skopelos adalarını da bulunduğu Şeytan Adaları’nın bir parçası. Ancak dizi Kırlangıç Adası’nda değil İzmir’in Sığacık ilçesinde çekiliyor.

  Ada Masalı nerede izlenir?

  Ada Masalı Tüm Bölüm & Sezonları Full HD İzle | puhutv.

  Egenin hamsisi dizisi nerede çekildi?

  Dizi Rize’nin ve İzmir’in göz bebeği olan bölgelerinde çekiliyor. Karadeniz etabında Rize’nin Çamlıhemşin, Fındıklı ve Güneyce ilçelerini görüyoruz. Ege çekimleri ise İzmir’in incisi Seferihisar’a bağlı Sığacık’ta gerçekleştiriliyor.

  Adı Sevgi nerede çekiliyor?

  Ekranların yeni dizisi Adı Sevgi’nin çekimleri İstanbul’da yapılıyor. Çekimler, Beykoz, Beşiktaş, Galatasa, Çatalca ve Şile gibi semtlerde yapılıyor.

  Kırlangıç Adası Türk mü?

  Fragmanlarda adı geçen Kırlangıç Adası, Yunanistan’a bağlı adalardan biridir. Dizide mekanın bir ada olduğundan söz edilse de çekimler adada yapılmamaktadır. Kırlangıç Adası Yunanistan’ın Teselya bölgesinde bulunan bir ada, şehir ve belediyedir. Ada, Ege Denizi’nde yer almakta olup Şeytan Adaları’nın bir parçasıdır.

  Kırlangıç adası hangi ile bağlı?

  Kırlangıç, Halodermiye veya Sakbos Adası (Yunanca: Αλόννησος Alonnisos), Yunanistan’ın Teselya bölgesinde bulunan bir ada, şehir ve belediyedir.

  Revita Adası nerede?

  Koçbaba, Kocapapaz veya Koçpapaz (Yunanca: Λέβιθα Levita), Yunanistan’da On İki Ada’nın parçası olan bir adadır. Ada, Ege Denizi’nin doğusunda Ardıççık ve Kelemez adaları arasında yer almaktadır ve idari olarak Güney Ege bölgesine bağlı İleryoz belediyesi sınırları içerisindedir.

  Sığacık ta hangi film çekildi?

  OLANLAR OLDU FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ? Olanlar Oldu filminin çekimleri İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık’ta gerçekleştirilmiştir.

  You might be interested:  10 Kasımda Hangi Çiçek Alınır?

  Kırlangıç ada masalı nerede çekiliyor?

  Dizinin çekimleri İzmir iline bağlı Seferihisar ilçesinin Sığacık bölgesinde devam ediyor. Ada Masalı dizisi İzmir’de çekilmektedir. Dizinin çekimleri İzmir ilinin Seferihisar ilçesinde Sığacık bölgesinde yapılmaktadır.

  Kırlangıç Adası hangi ülkeye ait?

  Kırlangıç, Halodermiye veya Sakbos Adası (Yunanca: Αλόννησος Alonnisos), Yunanistan’ın Teselya bölgesinde bulunan bir ada, şehir ve belediyedir.

  Adı Sevgi nerede çekiliyor?

  Ekranların yeni dizisi Adı Sevgi’nin çekimleri İstanbul’da yapılıyor. Çekimler, Beykoz, Beşiktaş, Galatasa, Çatalca ve Şile gibi semtlerde yapılıyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.