Ada Masalı Hangi Gün?

ADA MASALI HANGİ GÜN YAYINLANACAK? Her salı izleyiciyle buluşan Ada Masalı dizisi bundan böyle Çarşamba günleri ekrana gelecek

Ada Masalı hangi gün hangi saat?

Seyircilerin final yapıp yapmadığını merak ettiği Ada Masalı 11 Aralık Cumartesi günü izleyici karşısına çıkacak. Ada Masalı dizisi artık her hafta Cumartesi günü saat 20.00’da Star TV ekranlarında yayınlanacak

Ada Masalı hangi gune alindi?

Ada Masalı bu akşam var mı? Her salı STAR TV ekranlarında yayınlanan Ada Masalı dizisinin yayın günü değişti. Ada Masalı bundan böyle Çarşamba günleri ekrana gelecek

Ada Masalı tekrar bölümü ne zaman?

Sezonun en şanssız kanalı olarak öne çıkan Star TV, Ada Masalı? nı Perşembe ve Cuma günleri tekrar bölümleri ile ekrana getiriyor.

Ada Masalı son bölüm ne zaman?

Ada Masalı’nın yeni bölümü (25. bölüm) 11 Aralık Cumartesi akşamı yayınlanacak. Ancak dizinin yeni bölüm aynı zamanda dizinin son bölümü de olacak. Yani Ada Masalı dizisi 25. bölümde final yapacak.

You might be interested:  El Kızı Ne Zaman Hangi Gün?

Ada Masalı kaç saat?

Ada Masalı
Gösterim süresi 130 dakika
Yapım şirketi Ay Yapım
Yayın bilgileri
Kanal Star TV

Ada Masalı 20 bölüm neden yayınlanmadı?

ADA MASALI BU AKŞAM NEDEN YOK? Sevilen dizi Ada Masalı, salı akşamları Star TV’de yayımlanıyordu. Ancak yeni sizi Sana Söz’ün salı gününe alınması nedeniyle Ada Masalı’nın yayın günü çarşambaya alındı. Ada Masalı dizisi 3 Kasım Çarşamba günü yeni bölümüyle saat 20:00’de ekrandaki yerini alacak.

Ada Masalı dizisine ne oldu?

DUVAR – Geçtiğimiz haftalarda Star Tv ekranlarında yaz dizisi olarak başlayan ve bir süredir reytingleri düşen Ay Yapım imzalı ‘Ada Masalı’ dizisi için final kararı alındı. 8 Aralık Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan 25. bölümle birlikte son kez izleyicilerle buluşması planlanan dizinin final tarihinde değişiklik

Ada Masalı yayından kaldırıldı mı?

Dizi yayınlandığı günün yayın akışından kaldırıldı. Hayranlarının büyük bir üzüntü yaşadığı diziyle ilgili flaş bir deşiklik olduğu ortaya çıktı. Ekranların iddialı dizisi olan Ada Masalı yayınlandığı günün yayın akışından Star TV tarafından kaldırıdlı.

Ada masalı 1 bölüm ne zaman yayınlanacak?

Ada Masalı dizisi artık her hafta çarşamba günü saat 20.00’da Star TV ekranlarında yayınlanacak

Ada Masalı bugün var mı?

Ada Masalı dizisi Star TV ekranlarında bu akşam 20:00’de yayınlanacak.

Ada Masalı kaçıncı bölümde?

Dizinin 25. bölümde ekrana veda etmesi bekleniyor. Ada Masalı’nın reytingler nedeniyle final kararı aldığı düşünülüyor. Dizi, 8 Aralık Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan 25. bölümle son kez ekrada olacak.

Ada Masalı son bölümde ne oldu?

Ada Masalı, çok farklı iki karaktere sahip olan Haziran (Ayça Ayşin Turan) ve Poyraz’ın (Alp Navruz) yollarının kesişmesiyle doğacak aşklarını konu alıyor. Ada Masalı’nın final bölümünde Haziran ile Poyraz’ın evlenme kararı artık hayata geçmek üzeredir.

You might be interested:  19 Ağustos Hangi Gün?

Ada Masalı nasıl bitti?

ADA MASALI FİNALİNDE NELER YAŞANACAK? Ada Masalı’nın final bölümünde Poyraz ile Haziran’ın evlenme kararı artık hayata geçer. Karşılarına çıkan tüm engellere karşın birbirlerinden vazgeçmeyen ikilinin evlenmeden önce aşmaları gereken son bir problem vardır.

Ada Masalı kac bolum oldu?

Başrollerini Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un paylaştığı Ada Masalı dizisi 25. bölümüyle final yaparak ekrana veda edecek.

Ada Masalı yeni bölüm saat kaçta başlıyor?

Ada Masalı dizisi artık her hafta çarşamba günü saat 20.00’da Star TV ekranlarında yayınlanacak

Ada Masalı 3 bölüm ne zaman?

Dizi her Salı, saat 20.00’da seyircilerle buluşacak.

Ada Masalı bugün var mı?

Ada Masalı dizisi Star TV ekranlarında bu akşam 20:00’de yayınlanacak.

Ada Masalı hangi kanalda yayınlanacak?

ADA MASALI HANGİ KANALDA? Ada Masalı bugün Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.