Annenin Sırrıdır Çoçuk Hangi Günler?

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi yakında TV8’de başladı. Dizi, her hafta Çarşamba günleri yayınlanmaktadır.

Annenin Sırrıdır Çocuk konusu hangi kanal?

Annenin Sırrıdır Çocuk
Gösterim süresi 140 dakika
Yapım şirketi NTC Medya
Yayın bilgileri
Kanal TV8

Oğlum hangi gün?

Oğlum ne zaman, hangi gün? Ay Yapım imzalı yeni dizi ‘Oğlum’un yayın hayatına başlamasına sayılı gün kaldı. Televizyon ekranlarında görmeye alışık olmadığımız bir hikayeyle iki çocuğun dünyasına ışık tutacak ‘Oğlum’ 9 Şubat Çarşamba akşamı 20.00’de Show TV’de seyirciyle buluşacak.

Çocuklar hangi kanalda?

Yeni Dizi Çocuk Eylül’de Star’da!

Annenin Sırrıdır Çocuk yazarı kim?

Senaryosunu Makbule Kosif ve Gülsev Karagöz’ün kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Müge Uğurlar’ın oturduğu Annenin Sırrıdır Çocuk’ta İrem Helvacıoğlu, Engin Öztürk, başrolü paylaşıyor.

Oğlum dizisi çocuğu kim öldürdü?

Çaresiz kalan İlyas ve Melike, Sedef’i kullanarak Efe’nin yerini öğrenip Tuğrul’un planının bir parçası oldular. Şüpheleri giderek artan Demet, Melahat’ı ormana olay yerine götürünce korkunç gerçeği öğrendi ve haftalardır meraklanan beklenen “Kaan’ın katili kim?” sorusu yanıt buldu. Kaan’ı öldüren kişi Melahat’tı.

Oğlum dizisi sonunda ne oluyor?

OĞLUM’UN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLUYOR? Efe’den haber alamayan Zeynep, Melike’den hesap sorarken, Efe’de ormanda Melahat’tan kaçmaya çalışır. Demet, Sedat’a katilin Meliha olduğunu söyler ve kanıt olan eldivenleri ulaştırmayı başarır.

You might be interested:  Angkor Hangi Ülkededir?

Oğlum dizisi ne zaman final yapacak?

Farklı ailelerin ortak bir hikayede buluşmalarının konu alındığı Oğlum dizisi beklenen reytinglere ulaşamaması nedeniyle final yapma kararı aldı. İlk bölümü 9 Şubat 2022 tarihinde yayınlanan dizinin finali 25 Mayıs Çarşamba akşamı 15. bölüm ile ekranlara gelecek.

Oğlum hangi kanalda oynuyor?

Bambaşka hayatlara sahip iki çocuğun hayatından kesitler sunan Oğlum dizisi ilk bölümü ile 9 Şubat 2021 Çarşamba günü Show Tv ekranlarında saat 20:00’da seyircisiyle buluştu. Dizi her hafta yeni bölümleri ile ÇARŞMBA günü Saat 20:00’da izleyici ile buluşacak

Oğlum Dizisi Hangi gün Hangi Kanalda?

Ay Yapım imzalı yeni dizi ‘Oğlum’un yayın hayatına başlamasına sayılı gün kaldı. Televizyon ekranlarında görmeye alışık olmadığımız bir hikayeyle iki çocuğun dünyasına ışık tutacak ‘Oğlum’ 9 Şubat Çarşamba akşamı 20.00’de Show TV’de seyirciyle buluşacak.

Ateş dizisi hangi platformda?

ATV ekranlarının yeni ve iddialı dizisi İçimdeki Ateş, ilginç konusu ve iddialı oyuncuları ile yakında ATV’de başlayacak.

Annenin Sırrıdır Çocuk dizi mi film mi?

İşte Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi ile ilgili ayrıntılar NTC Medya imzasıyla ekranlara gelecek dizinin senaryosunu Makbule Kosif ve Gülsev Karagöz kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Müge Uğurlar’ın oturuyor. “Annenin Sırrıdır Çocuk” dizisi bu akşam ilk bölümü ile TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Oğul hangi kanalda oynuyor?

Oğlum dizisi her Çarşamba saat 20:00 ‘da Show TV’de ekranlara geliyor.

Baba filmi hangi döneme aittir?

Baba dizisi her hafta Salı günü yeni bölümü ile saat 20:00’da SHOW TV ekranlarında yayınlanıyor

Oğlum dizisi kaç bölüm?

Oğlum dizisi, güçlü oyuncu kadrosuyla her hafta çarşamba akşamı yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkıyor. Dizide iki annenin hikayesi izleyicilerle paylaşılıyor. Ancak Oğlum dizisi, 15. bölümde final kararı aldı.

You might be interested:  Whatsapp Hangi Ülkenin Uygulaması?

Oğlum dizisi Konusu Gerçek mi?

Ay Yapım imzasıyla ekranlara gelen Oğlum dizisinin yönetmenliğini Gökçen Usta üstlenirken, senaryosu ise Sevgi Yılmaz ve Hürer Ebeoğlu’nun kaleminden çıkıyor. Oğlum dizisinin gerçek bir hikâye olduğuna dair bir bilgi bulunmuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.