Aralık Hangi Burç?

Aralık ayında doğan kişiler yay burcu içerisinde yer alır.

12 Aralık hangi burç erkeği?

12 Aralık tarihi Yay burcudur. 22 Kasım ve 21 Aralık tarihleri arasında doğan herkes Yay burcuna mensuptur. Yay burcu ateş grubundan bir burçtur.

27 Aralık oğlak mı yay mı?

27 Aralık doğumlu kişiler oğlak burcu sınırları içerisinde doğmuş olur.

24 Aralık hangi burç olur?

22 Aralık ile 21 Ocak günlerinde ve arasında doğan kişiler oğlak burcundan olmaktadır. Oğlak burcuna sahip olan kişilerin tarih aralığı böyle belirlendiği için 24 Aralık tarihide burç olarak kendisini oğlak burcuna işaret eder.

Aralık ayı sonu hangi burç?

23 Kasım – 21 Aralık arası Yay burcu, 22 Aralık – 20 Ocak arasından doğanlar ise Oğlak burcu özelliklerini taşır.

Yay burcu sinirli midir?

Kronik sinir hastasıdırlar ve bunun doğal karşılanması gerektiğine inanırlar. ‘Sinirlendiği zaman aniden parlayan yay burçları, saniyeler içinde normale dönerler.

Akrep erkeğinin özellikleri nelerdir?

Akrep burcu erkeği, her bakımdan güvenilir, güçlü, ayakları üzerinde durabilen bir kişiliğe sahiptir. Sürekli hareket halindedir ve yerinde duramaz. İçlerinde bir küçük çocuğun heyecanını barındırır. Yapmak istediği her şeyi gerçekleştirmek için sonuna kadar çabalar ve asla vazgeçmez.

You might be interested:  Muharrem Ince Hangi Parti?

27 Aralık hangi burç kadını?

Astrolojinin, Batı astroloji olarak adlandırılan bölümüne göre 27 Aralık tarihinde dünyaya gelmiş olan kadın ve erkeklerin burcu oğlak burcudur.

27 Aralık hangi burç yükseleni?

Yükselen burcu Oğlak olanların ne kadar ciddi olabileceğini kestirmek biraz zordur. Ancak bilinmesi gereken en önemli nokta ise, asla ciddiyetlerini kaybetmeyecekleridir. Her konuda oldukça sabırlı davranır ve acele hareket etmekten nefret eder.

27 Aralık hangi element?

27 ARALIK HANGİ BURÇTUR? 27 Aralık burcu Oğlak’tır. 27 Aralık günü doğan kişilerin burcu Oğlak burcudur. 22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasında doğanların burcu Oğlak burcu olmaktadır.

Oğlak burcu kadınının özellikleri nelerdir?

Oğlak burcu kadını büyük hedeflere sahiptir, beceriklidir ve çalışkandır. O başarılı olmaya kararlıdır ve bir kadın olarak gerektiğinde iddialı olabileceğini garanti eder. Her zaman büyük resmi görür ve felsefi olarak iyiyle kötüyü birlikte algılar.

Oğlak burcu erkeği nasıl olur?

‘Kendilerine her fırsatta güvenen Oğlak burcu erkekleri dik başlı ve inatçı bir yapıya sahipler. Aynı zamanda içlerine de kapanık olan Oğlak burcu erkekleri otoriter ve özgüven sahibi olurlar. Bu burcun erkekleri oldukça çalışkandır. İş yaşamı Oğlak burcu erkeği için oldukça önem taşır.

Oğlak burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Oğlak burçları ile en uyumlu burçlar genellikle Boğa, Başak, Akrep ve Balık olarak kabul edilir. Oğlak burcu ile en az uyumlu burçlar da Koç ve Terazi olarak kabul görür.

Araligin sonu Ocagin basi hangi burç?

Ocak ayında doğan kişiler eğer 23 Aralık ile 20 Ocak arası doğmuşsa burç aralığı oğlak burcunu işaret etmektedir. Ancak 20 Ocak sonrası doğan bireyler ise kova burcu kategorisinde yer almaktadırlar.

Yay burcu nasıl bir insandır?

Yay erkil, maceraperest ve risk almaktan, hayata açık durmaktan keyif alan bir burçtur. Burcun sembolünde ileri doğru atılan ok, bu burcun geçmişi değil, geleceğe yönelik olduğunu gösterir. Pozitif ve hayatı olduğu gibi kabul eden tutumları ile Yay’lar keyif veren, geniş görüşlü ve eğlendirici partnerlerdir.

You might be interested:  Kadın Hangi Gün?

21 Aralık 21 Ocak hangi burç?

OĞLAK: 21 Aralık – 21 Ocak.

Yay burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Yay burcu erkeği ile uyumlu olduğu düşünülen burçlar koç, aslan, terazi ve kova burçlarıdır. Yay burcu erkeği ile uyumsuz olduğu düşünülen burçlar ise başak ve balık burçlarıdır.

Yay burcu erkeğinin özellikleri nelerdir?

Yay burcu erkeği, arkadaş ortamının aranan ismidir. Neşeli olmadığı zamanlarda bile, ortamın tamamlayıcısı konumundadır. Hoşgörülü, hayallerinin peşinden koşan ve ön yargıyla hareket etmeyen yapıları vardır. Yay burcu erkeğinin en fazla bilinen olumsuz özelliği, başına buyruk şekilde davranıyor olmasıdır.

Yay burcu nasıl bir kişiliğe sahiptir?

Yay erkil, maceraperest ve risk almaktan, hayata açık durmaktan keyif alan bir burçtur. Burcun sembolünde ileri doğru atılan ok, bu burcun geçmişi değil, geleceğe yönelik olduğunu gösterir. Pozitif ve hayatı olduğu gibi kabul eden tutumları ile Yay’lar keyif veren, geniş görüşlü ve eğlendirici partnerlerdir.

Yay burcunun yükselen burcu nedir?

Siz hayata iyimser gözlükle bakan, asil yaradılışlı, herkesi dost kabul eden,arkadaş canlısı,sıcak kanlı ve samimi birisiniz. Olduğunuz gibi görünmekten hoşlanıyorsunuz ve insanlara çabuk inanıyorsunuz. Mert olup onları incitmekten kaçınıyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.