Arda Kural Hangi Burç?

Arda KURAL ; Doğum Tarihi: 12 NİSAN 1980, Burcu: Koç burcudur, Doğum Yeri: Yalova, Yaşı: 42 yaşındadır, Mesleği: Oyuncu.
Verdiği röportajlarda Leonardo Di Caprio’ya benzerliğiyle tanınmasından rahatsız olduğunu belirten Kural, işinde en iyisi olmak istediğini ve canlandırmak istediği karakter’in Truva filmindeki Aşil karakteri olduğunu belirtti. Koç burcu ve burcunun özelliklerini taşıyor.

Arda Kural hastalığı nedir?

En son aldığı kilolarla gündeme gelen Arda Kural 2 ayda 14 kilo verdi. Habertürk’ten Aytekin Teker’e konuşan Arda Kural 20 gün Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesinde tedavi gördüğünü ve kendisine psikoz teşhisi konduğunu söyledi.

Arda Kural Nasıl Zayıfladı?

Psikoz teşhisi konulmasının ardından uzun yıllar hastalıkla mücadele eden Kural, 20 gün de Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi görmüştü. Zorlu günleri atlatan 40 yaşındaki oyuncu, 2 ayda 14 kilo verdi.

Arda Kural kac kilo verdi?

Bir süre psikolojik hastalığı nedeniyle tedavi gören ve sağlığına kavuşan Arda Kural ekranlara dönüyor. Habertürk’ün haberine göre; Sıkı bir diyete başlayan Kural, 2 ayda 14 kilo verdi. 40 yaşındaki oyuncu, ‘Eski Arda olabilmek için elimden geleni yapıyorum.

Arda Kural kime benziyor?

Ünlü oyuncu Leonardo Dicaprio’ya inanılmaz derece benziyor oluşu herkesin dikkatini çekmişti.

Arda Kural nerede oturuyor?

Kural, kendisiyle röportaja gelen gazetecilere ise ‘Evim yok artık. O yüzden sevdiğim Büyükçekmece insanlarını yakından görebileceğim bu kafede yaşayacağım. Sadece burada da değil, her yer benim evim. Şezlong dolu Büyükçekmece.

You might be interested:  Hangi Meyvelerden Reçel Yapılır?

Arda Kural Emret Komutanımda kaç yaşında?

12 Nisan 1980’de Yalova’da doğan Arda Kural sinema ve dizi oyuncusudur. Yalova Endüstri Meslek Lisesi’nde kimya okudu. 2 yıl dramaturji ve sinema eleştirmenliği eğitimi aldı.

Arda Kural’ın çocuğu var mı?

Kural’ın seneler önce katıldığı bir canlı yayında 12 yıl önce evlendiği kişinin 7 yaşında kızı olduğunu belirtmesi ve ‘Anlaşamayıp ayrıldık. Bana çocuğu göstermedi.

Arda Kural kimlerle aşk yaşadı?

Yaşadıkları aşkla günümüzde bile konuşulmaya devam eden Arda Kural ve Yıldız Asyalı 2. Sayfa programının canlı yayınında bir araya geldi. Yıllar önceki konuları açan ikili, canlı yayında yüzleşti.

Arda Kural kime aşıktı?

Arda Kural, geçtiğimiz akşam eski sevgilisi Yıldız Asyalı’yı sahne aldığı mekanda dinlemeye gitmişti. 24 yıl sonra görüşen ikili bugün 2. Sayfa’da karşı karşıya geldi. Yaşadıkları aşkı anlatan eski sevgililerin peş peşe gelen itirafları programa damga vurdu. Programa önce Yıldız Asyalı konuk oldu.

Arda Kural neden ünlü?

Kral TV’de VJ’lik yapmıştır. İlk olarak 1999’da Eyvah Kızım Büyüdü dizisinde Altay rolüyle kamera karşısına geçen isim bu dizide Leonardo DiCaprio’ya olan benzerliğiyle tanınmıştır. İkinci çıkışını ise 2003 yılında Lise Defteri dizisindeki Ediz rolüyle yapmıştır.

Arda Kural neler yaşadı?

Ünlü oyuncu Arda Kural, sağlık problemi yaşadığı dönemdeki zorlulukları anlatarak, “Bu süreçte bir sürü meselem oldu ve yaşadım. Düşmanlarım oldu, benimle uğraşanlar, çekemeyenler oldu, kıskananlar oldu. Benim sektöre, içinde bulunduğum camiaya küskünlüğüm oldu” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.