Aykut Kocaman Hangi Takımı Çalıştırıyor?

İstanbul Başakşehir Detaylı bilgiler, Pazartesi günü kamuoyuyla paylaşılacaktır.’ denildi. Son olarak İttifak Holding Konyaspor’da görev yapan 55 yaşındaki teknik adam 2020 yazından beri takım çalıştırmıyordu. 1 Şubat 2021 tarihinde teknik direktör Aykut Kocaman İstanbul Başakşehir FK ile 2.5 yıllık sözleşme imzaladı.

Aykut Kocaman hangi takımda oynuyor?

Uzun yıllar futbol oynayan Aykut Kocaman 2000 yılında futbolu bıraktığını açıkladı. Bu dönemde İstanbulspor futbol takımında teknik direktörlüğe başlayan Aykut Kocaman sonrasında Malatyaspor ve Konyaspor’da teknik direktörlük yaptı. Ayrıca Aykut Kocaman Ankaraspor futbol takımında da teknik direktörlük yaptı.

Aykut Kocaman kaç kez şampiyon oldu?

Fenerbahçe Teknik Direktörlüğü görevinden istifa eden Kocaman, sarı-lacivertli takımda 3 sezonda 1 lig, 2 Türkiye Kupası şampiyonluğu yaşadı. Fenerbahçe Teknik Direktörlüğü görevinden istifa eden Aykut Kocaman, sarı-lacivertli takımda 3 sezonda 3 kupa kazandı.

Aykut Kocaman neden istifa etti?

Son olarak Aykut Kocaman’ın verdiği transfer listesinin Aziz Yıldırım tarafından veto edilmesi üzerine, tecrübeli teknik adamın istifa kararı aldığı öğrenildi. Kocaman, Karabük maçından sonra görevi bırakmıştı ama Aziz Yıldırım ve yöneticilerin yoğun baskısıyla tekrar göreve geri dönmüştü.

Emre Belözoğlu hangi takımın teknik direktörü?

Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği, Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu’nu Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna sevk etti.

Aykut Kocaman nerede teknik direktör?

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, sarı lacivertli kulüpte en fazla galip gelen teknik direktör olma unvanını yakalamıştır.

Aykut Kocaman istifa etti mi?

Başakşehir Teknik Direktörü Aykut Kocaman, yönetimine istifasını sunacağını açıkladı.

You might be interested:  Irfancan Hangi Takımlı?

Aykut Kocaman nerede teknik direktör?

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, sarı lacivertli kulüpte en fazla galip gelen teknik direktör olma unvanını yakalamıştır.

Ismail kartal hangi takımın teknik direktörü?

İsmail Kartal

Kişisel bilgileri
2010-2014 Fenerbahçe (yardımcı antrenör)
2014-2015 Fenerbahçe
2015 Eskişehirspor
2016 Gaziantepspor

Leave a Reply

Your email address will not be published.