Bimcell Hangi Operatör Altyapısını Kullanıyor?

BİMcell, TT Mobil altyapısını kullanan bir hizmettir.

BİMcell hangi firmaya ait?

BİMcell, süpermarketler zinciri BİM’in hayata geçirdiği sanal GSM hizmeti. BİM ve Türk Telekom işbirliğiyle hayata geçirilen bu proje Türkiye’de bir market zincirinin gerçekleştirdiği ilk GSM şebekesidir.

BİMcell’e numara taşıma nasıl yapılır?

Numara değişikliği için BİMcell Müşteri Hizmetleri’ne BİMcell hattınız ile 551, sabit hat ya da diğer operatörlerden 444 4 551’den ulaşarak işleminizi yaptırabilirsiniz.

BİMcell hangi uygulamayı kullanıyor?

Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir.

BİMcell’e geçiş ne kadar sürer?

Bimcell Numara Taşıma Yapılmamakta

Geçiş işlemi aynı operatör olduğu için 1 gün sürer denilmiştir. (Başvuru dilekçemin bir örneği bendedir.)

BİMcell ile Türk Telekom aynı mı?

BİMcell kurulduğundan bu yana Türk Telekom altyapısını kullanıyor.

Numara taşıma ücreti var mı?

Numara Taşıma

Numaramı taşımak ücretli midir? Hayır, herhangi bir ücret ödemezsiniz.

BİMcell pakete nasıl geçilir?

*120#yi tuşladığınızda BİMcell paketlerine ulaşırsınız. Paketi satın almak için karşınıza gelen ekranda ilgili paket için tuşlama yapmanız gerekmektedir.

You might be interested:  12 Temmuz Hangi Burç?

BİMcell numara değiştirme kaç gün sürer?

Bimcell Numara Değiştirme Kaç Gün Sürer? Müşteri hizmetleri doğrusunda yapılacak işlem ile beraber en fazla 1 gün içerisinde BİMcell numara değiştirme işlemi gerçekleşir.

BİMcell’in mobil uygulaması var mı?

Aynı türk telekom uygulamasından ayrı uygulama yok. Bimcell hatlarda TT’nin Online İşlemler uygulaması üzerinden bakiye yüklemesi yapılamıyor. Bimcell’in kendi sitesinden yapabilirsiniz.

BİMcell’de hediye var mı?

BİMcell’den yeni hat alan abonelere özel HEDİYE 30 gün boyunca kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB cepten internet fırsatı! Hattınız aktif olduktan sonra, 30 gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

BİM kontörlü hat ne kadar?

Bu da bim mağazalarından yapılabilmektedir. 2022 yılında Bimcell yeni hat fiyatı 85₺ olarak satışa sunulmuştur. Alabileceğiniz en düşük fiyatlı faturasız Bimcell hatta 85 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bimcell hattınız genelde 48 saat içerisinde aktif hale gelmektedir.

Numara taşıma işlemi ne kadar sürer?

Numara taşıma işlemi kaç gün sürer? Numara taşıma işlemi yasal olarak en fazla 4 gün içerisinde tamamlanabilmektedir. Bu süre içerisinde iletişiminiz kesintisiz olarak devam eder.

Operatör değişikliği kaç gün sürer?

Hat taşıma işlemlerinin tamamlanması, mevcut operatörünüzdeki onay süreçlerine bağlı olarak 4 gün kadar sürebilmektedir.

Hat taşıma süresi ne kadar?

Kullandıkları numarayı farklı bir operatöre taşıyan vatandaşlar yasal olarak en fazla 4 gün içerisinde istedikleri operatöre geçiş yapabiliyor. Burada tek dikkat edilmesi gereken mevcut operatöre verilmiş bir taahhüt olup olmadığıdır.

BİMcell sadece bimden mi?

Tüm BİM mağazalarından ve bimcell.com.tr’den yapabilirsiniz.

BİMcell internet çekim gücü nasıl?

BimCell’in çekim gücü son derece iyidir. Bu nedenle pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. BimCell’in çekim gücü yüzde 98’lere kadar çıkmaktadır. Bulunduğunuz yerdeki BimCell çekim gücünü sorgulamak için yapabilecekleriniz şunlardır; Türk Telekom alt yapısını sorgulayabilirsiniz.

You might be interested:  Ikimizin Sirri Hangi Gun?

BİMcell fiyatı ne kadar?

Bu da bim mağazalarından yapılabilmektedir. 2022 yılında Bimcell yeni hat fiyatı 85₺ olarak satışa sunulmuştur. Alabileceğiniz en düşük fiyatlı faturasız Bimcell hatta 85 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

TeknosaCell hangi alt yapıyı kullanıyor?

TeknosaCell Avea ve Türk Telekom altyapısı ile hizmet vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.