Bimcell Hangi Operatöre Bağlı?

BİMcell, TT Mobil altyapısını kullanan bir hizmettir. Hat ve TL satışları TT Mobil satış kanallarından yapılmaz. BİMcell hatları sadece BİM mağazalarında satılır. TL yükleme işlemi BİM mağazaları, bimcell.com.tr Online İşlemler Merkezi ve 444 4 551 BİMcell Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.

BİMcell ile Türk Telekom aynı mı?

BİMcell kurulduğundan bu yana Türk Telekom altyapısını kullanıyor.

BİMcell hangi firmaya ait?

BİMcell, süpermarketler zinciri BİM’in hayata geçirdiği sanal GSM hizmeti. BİM ve Türk Telekom işbirliğiyle hayata geçirilen bu proje Türkiye’de bir market zincirinin gerçekleştirdiği ilk GSM şebekesidir.

Pttcell hangi operatöre ait?

Pttcell, PTT’nin Türk Telekom tarafından sağlanan mobil sanal ağ operatörüdür.

444 4 551 numara nereye ait?

Bimcell Telefon Hattı 4444551 – Şikayetvar.

Bimcellden Türk Telekom’a geçiş nasıl yapılır?

Numaranızı Türk Telekom’a taşımak ve yeni hat başvurusu için yukarıdaki formu doldurabilir veya MOBIL yazıp 6606’ya SMS gönderebilirsiniz. Siz de hemen numara​nızı Türk Telekom’a taşıyarak ya da yeni hat talebinde bulunarak Türk Telekom’un faturalı ve faturasız tarife, paket ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

You might be interested:  Anadolu Lisesinden Hangi Meslekler Olunur?

BİMcell sadece bimden mi?

Tüm BİM mağazalarından ve bimcell.com.tr’den yapabilirsiniz.

BİM sim kartı ne kadar?

Bu da bim mağazalarından yapılabilmektedir. 2022 yılında Bimcell yeni hat fiyatı 85₺ olarak satışa sunulmuştur. Alabileceğiniz en düşük fiyatlı faturasız Bimcell hatta 85 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

BİMcell paketlere vergi dahil mi?

BİMcell. 29.01.2021 tarih ve 31380 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı gereği %7,5 olan Özel İletişim Vergisi (ÖİV) oranı, 30.01.2021 tarihi itibariyle %10 olarak uygulanacaktır.

Türk Telekom ve PTT aynı mı?

Türk Telekom (tam adıyla Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi), 23 Ekim 1840 tarihinde kurulan PTT’nin (eski adıyla Osmanlı Posta Nezareti) telekomünikasyon ve posta hizmetlerinin 1995 tarihinde birbirinden ayrılması sonucunda Türkiye’ye telekomünikasyon hizmetlerini sunmak amacıyla devlet tarafından kurulmuş şirket.

Teknosacell hangi operatöre ait?

Teknosacell, (eski adıyla Teknosa Mobil) Teknosa’nın Türk Telekom tarafından sağlanan mobil sanal ağ operatörüdür.

Pttcell hangi numara ile başlıyor?

PTTcell ile ilgili ayrıntılı bilgilere pttcell.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. PTTCell alan kodu 0507 ile başlayacak, ilk gelecek abonelere 0507 888’le başlayan numaralar verilecek. PTTCell’e numaranızı da taşımanız mümkün olacak. PTTCell internt tarifesi ise aylık 1GB 14.5 TL şeklinde olacak.

444 4 551 ucretli mi?

BİMcell müşteri hizmetlerini aradığımda nasıl ücretlendirilir? BİMcell hatlarından yapılan 444 4 551 ve 551 BİMcell Müşteri Hizmetleri aramalarında, Paketinizde her yöne kullanım hakkınız var ise yurt içi ücretlendirmede kullanım haklarınızdan düşer.

BİMcell müşteri temsilcisine nasıl ulaşabilirim?

  1. Müşteri Hizmetleri 444 4 551.
  2. TL Yükle | Paket Yükle.

Vodafone müşteri hizmetleri numarası kaç?

Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarınızdan 542’yi; diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00’ı arayarak ulaşabilirsiniz.

BİMcell hangi tarifede olduğumu nasıl anlarım?

9333’ü arayarak;

You might be interested:  Cellat Hangi Burç?

Faturasız hattınızdaki TL miktarınızı öğrenmek için, 9333’ü aramanız yeterli. Arama sonucu, bakiyeniz sesli yanıt sistemi tarafından size anons edilir.

BİMcell paketlere vergi dahil mi?

BİMcell. 29.01.2021 tarih ve 31380 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı gereği %7,5 olan Özel İletişim Vergisi (ÖİV) oranı, 30.01.2021 tarihi itibariyle %10 olarak uygulanacaktır.

BİMcell hangi uygulamayı kullanıyor?

Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir.

BİMcell internet çekim gücü nasıl?

BimCell’in çekim gücü son derece iyidir. Bu nedenle pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. BimCell’in çekim gücü yüzde 98’lere kadar çıkmaktadır. Bulunduğunuz yerdeki BimCell çekim gücünü sorgulamak için yapabilecekleriniz şunlardır; Türk Telekom alt yapısını sorgulayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.