Bu Hafta Ibo Show Da Hangi Sanatçılar Var?

BU HAFTA KONUKLAR KİM? İbo Show’un 19 Aralık Cumartesi günü yayınlanacak bölümünde birbirinden değerli sanatçılar yer alacak. Bu haftaki konuklar Zara, Oktay Kaynarca, Oya Başar ve Yılmaz Vural olacak.

Ibo show konuğu kim?

Star ekranlarının vazgeçilmez eğlence programı ‘İbo Show’, yeni bölümleriyle çarşamba günleri ekrana geliyor. Yayınlandığı günden beri müziğin ve eğlencenin tek adresi olan ‘İbo Show’un bu haftaki konukları arasında Hülya Avşar, Gonca Vuslateri, Ekin Uzunlar ve İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Tatlıses yer alacak.

Ibo show kim var?

İbo Show konukları arasında Muazzez Ersoy, Yücel Arzen, Coşkun Sabah, Hüseyin Tatlı, Kurtuluş Kuş, Burak Bulut gibi isimler bulunuyor. Şafak Sezer de bu hafta İbo Show’da yer alıyor.

Ibo show’un 30 Mart konukları kim?

İbo Show’un bu haftaki konukları arasında Ayta Sözeri, Serdar Ortaç, Lerzan Mutlu, Saba Tümer bulunuyor. Şubat ayında programın kadrosuna dahil olan ünlü komedyen Şafak Sezer ve Oryantal Didem de programda yer alıyor. İbo Show’un yeni bölümü 30 Mart akşamı saat 20:00’de ekrana gelecek.

Ibo show kaç bölüm olacak?

Program, 13 Mart 2011 tarihinde İbrahim Tatlıses’in yaşadığı olaylardan sonra Beyaz TV’de sona ermiştir. Toplam 18 sezon yayımlandı ve 642. bölümü ile ekranlara veda etti.

You might be interested:  Akrep Burcunun Yükseleni Hangi Burçtur?

İbo Show hangi konuğu kovdu?

Ünlü Sanatçı Şanlıurfalı İbrahim Tatlıses İbo Show’da Konuk ettiği Ayşe Dinçer’i Stüdyodan kovdu. Olayın ardından Gözyaşlarına boğuldu.

Ibo şov kimi kovdu?

İbo Show’un sunuculuğunu yapan ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses programda şoke eden bir olaya imza attı. Konuklar arasında olan Ayşe Dinçer’i sebepsiz yere stüdyodan kovdu. İzleyicilere coşkuyla beraber hüzünlü dakikalar da yaşatan programda, Tatlıses’in yaptığı anlamsız hareketiyle beraber olanlar oldu.

Hüseyin Tatlı Ibrahim Tatlıses’in neyi oluyor?

İbrahim Tatlıses’in kardeşi olan Hüseyin Tatlı, uzun yıllar yaşantısını Ankara’da sürdürmüş ardından İstanbul’a yerleşmiştir.

Ibo show ne zaman hangi gün?

Bayram Özel Bölüm Tanıtım

İbo Show Bayram Özel Bölümüyle Cumartesi 20:00’de Star’da

İbrahim Tatlıses öldü mü ölmedi mi?

Ünlü türkücüden ‘İbrahim Tatlıses öldü’ haberlerine tepki

İki hafta önce damar tıkanıklığı nedeniyle ameliyat masasına yatan İbrahim Tatlıses, ‘öldü’ haberlerine ateş püskürdü. Sosyal medya hesabından açıklama yapan ünlü türkücü, ‘Bu bir sitemdir, benim üstümden prim yapmayın’ dedi.

İbo Show yayından kaldırıldı mı?

Yeni sezonda milyonların özlediği ‘İbo Show, 9 yıllık aradan sonra Star TV’de yeniden ekrana geliyor.

İbo Show neden yok 27 Nisan?

Programın sevenleri, 27 Nisan Star TV yayın akışında görünmeyen programın ne zaman yayınlanacağını merak ediyor İBO SHOW BU AKŞAM VAR MI, YOK MU? Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in eğlence programı İbo Show, bu akşam Kadir Gecesi nedeniyle ekranlara gelmeyecek.

İbo Show neden çıkmadı?

9 yıl aradan sonra 31 Ekim 2020’de yeni sezonu ile Star TV’de başlaması planlanan program 30 Ekim 2020’de olan İzmir Depremi nedeniyle ileri tarihe ertelendi, 14 Kasım 2020 tarihinde Star TV’de tekrar yayımlanmaya başladı.

İbo Show stüdyosu nerede çekiliyor?

Star TV ekranlarında yayınlanan ve İbrahim Tatlıses’in sunduğu İbo Show’un nerede çekildiği belli oldu. İbo Show StarTV’nin İstanbul Maslak’ta Atatürk Oto Sanayi yakınındaki stüdyolarında çekiliyor.

You might be interested:  Pegasus Hangi Ülkenin?

İbo Show 31 bölüm ne zaman yayınlanacak?

Bölüm Fragman. İbo Show Pazar 20:00’de Star’da

Sendur Güzelel kim?

ibo’nun orkestra şefi,baş kemancısı. bir çok albümde müzik yönetmeni olarak ismini görmeniz mümkündür. kardaş dala konaram parçasına yaptığı intro insanı mest eder.

Leave a Reply

Your email address will not be published.