Çiçek Sepeti Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Çiçek Sepeti belirli bir kargo ile çalışmamaktadır. Çoğu mağaza aynı gün teslimat ve ücretli teslimatlarını Çiçek Sepeti tarafından kurulan özel kuryelerle gönderir. Fakat sitede yer alan mağazalar hangi kargo ile çalışıyorsa ürünler o kargo aracılığıyla yollanmaktadır. Çiçek Sepeti PTT Kargo ile Çalışıyor mu?

ÇiçekSepeti hangi kargo ile gelir?

Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz? Yurtiçi Kargo(Lojistik) ile çalışıyoruz.

ÇiçekSepeti kargo ne zaman gelir?

Ciceksepeti.com üzerinden haftanın 7 günü – 24 saat sipariş verebilmektesiniz. Çiçek siparişleriniz aynı gün, hediye ve bonnyfood siparişleriniz, gönderilecek adrese bağlı olarak birkaç gün içerisinde teslim edilebilmektedir.

ÇiçekSepeti Kargocusu kim?

Çiçeksepeti

Genel merkezi İstanbul, Türkiye
Alt kuruluş(lar) LolaFlora
Sahibi Emre Aydın
Çalışan sayısı 550
Website ciceksepeti.com

ÇiçekSepeti kargo nasıl gidiyor?

Çiçek ve Bonnyfood ürünlerimizin çoğu aynı gün anlaşmalı bayilerimiz aracılığıyla teslim edilmektedir. Gönderimi kargo ile yapılan ürünlerimizde ise satıcısına göre farklı kargo firmaları ile çalışabilmekteyiz.

ÇiçekSepeti kargo bedava mı?

Çiçek Sepeti Satıcıları Uyutuyor

Çiçek Sepeti’nde Satıcı olan arkadaşlara duyurulur. Çiçek Sepeti alıcı ödemeli satışa sunduğunuz ürünlerden, müşteriden KDV dahil 11,90 TL kargo ücreti tahsil etmektedir.

You might be interested:  Cebelitarık Boğazı Hangi Kıtalar Arasındadır?

ÇiçekSepeti kargo kac tl?

Çiçek Sepeti kargo ücretleri anlaşma yapılan kargo firmasına ve kargo paketinin ağırlığına göre de değişmektedir. Ortalama bu fiyat 8 TL ile 28 TL arasında olmaktadır.

ÇiçekSepeti 7 24 mü?

ÇiçekSepeti online bir e-ticaret olmasının avantajıyla 7/24 sipariş oluşturabildiğiniz bir platformdur. ÇiçekSepeti Müşteri Hizmetleri ekibine de, yine aynı şekilde haftanın 7 günü, 07:00-00:00 saatleri arasında ulaşabilir, istek, talep ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.

PTT kargo kaç gün içinde teslim eder?

PTT kargoyla gönderilen gönderiler kişilerin göndereceği adrese bağlı olarak teslimat süresini etkileyebiliyor. Genellikle 2 ile 3 iş günü arasında kargoların teslimatı yapılıyor.

ÇiçekSepeti nereden gelir?

Tamamıyla bir Türk şirketi olan ÇiçekSepeti, Türkiye’deki başarı hikâyesini uluslararası alanda da “Mizu” markasıyla sürdürmekte olup, Meksika, Kolombiya, İspanya ve Almanya’da da hizmet veriyor.

Çiçek sepetinin sahibi kimdir?

Çiçeksepeti İnternet Hizmetleri A.Ş.’nin ana faaliyetlerini yürüttüğü e-ticaret sitesi www.ciceksepeti.com’dur. Ciceksepeti.net, Çiçek Sepeti İnternet Hizmetleri A.Ş’ye ait bir web sitesi değildir. Ciceksepeti.net sitesi üzerinden verilen siparişler, ÇiçekSepeti.com’un hizmet ve sorumluluğu kapsamında bulunmamaktadır.

ÇiçekSepeti kapıda ödeme imkanı var mı?

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

ÇiçekSepeti nde satış yapmak ücretli mi?

Çiçek Sepeti’nin sahip olduğu hedef kitleye bu platformda mağaza açtığınız için siz de sahip olursunuz. Günde yüzlerce hatta binlerce kişiye ulaşabilme fırsatını yakalarsınız. Çiçek Sepeti’nde satış yapmak reklam ve pazarlama çalışmalarından da ücretsiz olarak faydalanmanızı sağlar.

ÇiçekSepeti satış noktası nasıl olunur?

Çiçek sepeti mağaza açma evrakları şunlardır;

  1. Vergi Levhası
  2. İmza Sirküleri.
  3. Ortaklık Sözleşmesi.
  4. Banka Bilgilerinizi Gösteren Belge.
  5. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi.
  6. Şirket kuruluş ticaret sicil gazetesi.
  7. Faaliyet belgesi.
  8. Satılardan istenen ilan ve iş birliği sözleşmesi.

ÇiçekSepeti adıma kargo var mı?

Siparişinizin durumunu websitemiz veya mobil uygulamamız içerisinde yer alan ”Siparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargo ile gönderiliyorsa kargoya verildikten sonra, siparişlerim bölümünde yer alan kargo takip linkine tıklayarak kargo durumunu detaylı olarak görebilirsiniz.

You might be interested:  Uçakta Cam Kenarı Hangi Harf?

ÇiçekSepeti kapıda ödeme imkanı var mı?

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Dilerseniz ödemenizi kredi kartına ek olarak havale, EFT ile de gerçekleştirebilirsiniz.

ÇiçekSepeti sipariş nerede?

Siparişimin durumunu nasıl kontrol edebilirim? Siparişiniz ile ilgili detaylı bilgi alabilmek adına çiçek sepeti sitesine giriş yaptıktan sonra Hesabım > Siparişlerim > İlgili Sipariş sayfasından siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca satıcıya sor alanına ulaşarak bayiniz ile yazılı iletişime geçebilirsiniz.

Hepsi burada hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Hepsiburada Hangi Kargo Şirketleriyle Anlaşmalı? HepsiJet, Aras Kargo, PTT Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo, UPS, Horoz Lojistik, CEVA Lojistik, Borusan Lojistik şirketleriyle anlaşmalı kargo fiyatlarına sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.