Enes Kanter Hangi Takımda?

13 Ağustos 2021’de Kanter, 2,7 milyon dolarlık sözleşme ile Boston Celtics ile anlaştı. 10 Şubat 2022’de Enes Kanter, Dennis Schröder ve Bruno Fernando ile birlikte Daniel Theis karşılığında Houston Rockets’a takas edildi. 14 Şubat’ta Rockets, Kanter’in transferinden vazgeçti.

Enes Kanter hangi takımda oynadı?

Amerikan Basketbol Ligi NBA takımlarından New York Knicks’in, FETÖ’cü Enes Kanter’i serbest bırakma kararı almasının ardından yeni bir gelişme yaşandı. Kanter sosyal medya hesabından Portland Trail Blazers ile anlaştığını duyurdu.

Enes Kanter NBA den atıldı mı?

Kanter’in takas edildiği Houston Rockets’ın eski menajeri Daryl Morey de Çin karşıtı sözleri nedeniyle istifa etmek zorunda kalmıştı. Amerikan Basketbol Ligi’nde (NBA) takas dönemi sona erdi. Boston Celtics forması giyen Enes Kanter Freedom, takımı tarafından Houston Rockets’a takaslandıktan hemen sonra boşa çıktı.

Fetöcü Enes Kanter nereli?

20 Mayıs 1992’de İsviçre Zürih’te doğan ve A Milli takımda eski basketbolcu olan Fetullahçı playboy Enes Kanter, NBA takımlarından Oklahoma City Thunder’da forma giyiyor. 2.11 m boyundaki FETÖ’cü, basketbol hayatına Samanyolu Koleji’nde başladı.

Enes Kanter basketbolu bıraktı mı?

Houston Rockets, takas yoluyla Enes Kanter’i Boston Celtics’ten aldıktan sonra oyuncuyu serbest bıraktı. NBA’in takas süresi Perşembe günü saat 15.00’te sona erdi.

Enes Kanter neden kadro dışı?

‘Fetullahçı olduğum için kadro dışı kaldım’ diyen Milli Basketbolcu Enes Kanter, bugün de Twitter üzerinde Gülen’e bağlılık yemini etti. Antrenör Ergin Ataman’a göre Enes Kanter’in kadro dışı kalmasının nedeni disiplinsiz davranışları.

You might be interested:  Hangi Dua Okunur?

Alperen Şengün hangi takımı tutuyor?

Alperen Şengün (d. 25 Temmuz 2002, Giresun, Türkiye), Türk profesyonel basketbolcudur. Pivot ve uzun forvet pozisyonlarında görev almaktadır. NBA ekiplerinden Houston Rockets forması giymektedir. 2021 / Tur: 1 / Sıra: 16.

Ersan Ilyasova hangi takımda 2022?

6 oyuncusu karantinada bulunan Bulls ekibi, Devon Dotson’ın yerini doldurmak adına Ersan ile anlaştı. Chicago Bulls’un, Ersan İlyasova ile 10 günlük kontrat imzalayacağı belirtildi.

Ersan Ilyasova hangi takımda 2022?

6 oyuncusu karantinada bulunan Bulls ekibi, Devon Dotson’ın yerini doldurmak adına Ersan ile anlaştı. Chicago Bulls’un, Ersan İlyasova ile 10 günlük kontrat imzalayacağı belirtildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.