Eylül 14 Hangi Burç?

14 Eylül tarihinde doğan kişiler başak burcu olarak bilinmektedir. Bununla birlikte 23 Ağustos ile 22 Eylül tarihlerinin arasında doğan tüm insanlar başak burcuna mensup olmaktadır.

14 Eylül hangi burcu erkeği?

1 Eylül ile 22 Eylül arasında doğan kişiler başak burcu iken 23 Eylül ile 30 Eylül arası doğan kişilerin burcu Terazi Burcu olur.

14 Eylül hangi burç kadını?

14 Eylül tarihi başak burcu olarak biliniyor. Bununla beraber 23 Ağustos ve 22 Eylül tarihleri arasında doğan herkes başak burcuna mensup oluyor.

Başak burcu özellikleri nelerdir?

Başak burcu özellikleri (23 Ağustos – 22 Eylül)

 • Sembolü: Bakire kadın.
 • Elementi: Toprak.
 • Niteliği: Değişken.
 • Yönetici gezegeni: Merkür (iletişim gezegeni)
 • Renk: Gri, bej, açık sarı
 • Gün: Çarşamba.
 • Uğurlu sayılar: 5, 14.
 • Uğurlu taşları: Akik, Kehribar, Jasper, Turmalin, Yeşim.
 • Başak burcu erkeği nasıl olur?

  BAŞAK BURCU ERKEĞİ

  Titiz ve sorgulayıcıdırlar. Amaçsız ve beklentisiz kişiler için, zaman harcamaktan hoşlanmazlar. İyi, bir aile reisi oldukları söylense de, bunu geciktirmek için her türlü yolu denerler ve müzmin bir bekar olmaktan kurtulamazlar. Aşk ilişkileri zordur

  You might be interested:  Burak Yılmaz Hangi Takımda 2022?

  Başak burcu sinirli mi?

  Huzursuz yapısı başak burcunun olumsuz özelliklerinden bir diğeridir. Bu huzursuzluk davranışlarına yansıdığı zaman çevresindekiler ile çelişkiler yaşayabilir. Başak burcu yapısı gereği kolay kolay unutmaz. Bu neden ile zor affetmesi başak burcunun olumsuz özellikleri arasında sayılabilir.

  Başak burcu erkeği sinirli mi?

  Pasif-Agresiflik. Başak burcu erkeği dendi mi ilk sıraya gelecek negatif özelliği bulmak hiç zor değil:pasif agresiflik. Her daim içinde bebek gibi özenle öfke taşıyan bu arkadaşlarımız size bu öfkeyi genellikle manipülasyon yoluyla yansıtır.

  Başak burcu kadınına nasıl davranmalı?

  Başak burcu kadını nelerden etkilenir? Başak burcu kadınını etkilemenin 10 yolu.

 • 1) Başak kadınına kibar davranın.
 • 2) Eleştiriye açık olun.
 • 3) Planlı olun.
 • 4) Her zaman şık ve temiz görünün.
 • 5) Başak burcu kadınına karşı sabırlı olun.
 • 6) İlk adımı siz atın.
 • 7) Klasik romantik hareketlerden uzak durun.
 • 8) Onun alanına girmeyin.
 • Başak burcu kimlerle iyi anlaşır?

  Başak burcu erkekleri, özgürdür. İnsanlar tarafından sınırlandırılmayı hiç sevmezler. Başak burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; oğlak, yengeç ve boğa burcudur.

  Başak burcu kadını ne tür erkeklerden hoşlanır?

  Şımarık, yersiz şakalar, espriler yapan ve gevezelik eden erkekler ise, onlara itici gelir. Samimiyetinden ve sevgisinden emin oldukları, gerçekçiliğinden emin oldukları saygılı erkeklerden hoşlanırlar. Sorumluluk sahibi, kendisinden emin ve karizmatik erkekler, başak burcu kadınlarının hoşlanabileceği erkeklerdir.

  Başak burcu nelerden hoşlanmaz?

  Yaşamında keyiflerini önceleyen ne sahip olduğu deveyi güden ne de diyardan çekip giden insanlardan nefret eder Başak! Görevi üstlenme sırasında sesini çıkarmayıp umarsızca yükümlülüklerini yerine getirmeyen bir de yaptığı hatanın bedelini yüklenmeyip hayatı boşveren insanlardan nefret eder.

  Başak burcu en çok neyi sever?

  Sağlığına ve hijyenine düşkün Başak burçları daha çok fonksiyonel hediyelerden hoşlanır. En sevdiği hediyeler arasında parfümler ön plana çıkıyor. Hafif kokulu, şekerli, limon ve portakal esanslı parfümler alabilirsiniz.

  You might be interested:  20 Aralık Hangi Burç?

  Başak burcu ne etkili?

  Başak’lar çalışkan ve pratik insanlar olup, yaşamlarındaki en önemli konu İş’ tir. Güvendikleri kişilere yardım etmeyi sevmelerine rağmen, inanmadıkları ve tembel olduklarını bildikleri kişilere karşı soğuk davranırlar. Yaşamları boyunca dinlenmeden çalışırlar. Onların dinlenme biçimi bile başkalarına yorucu gelebilir.

  Başak burcu erkeği nasıl kadın ister?

  Başak burcu erkeği kendisi titiz, sorumluluk sahibi ve aynı zamanda temiz kadınları severler. Gelecek üzerine planlar yapan, çalışkan ve dürüst olmakla beraber ve duygularını ifade edebilen kadınlara karşı ilgi duyarlar. Onlar için özellikle maneviyat ve bu gibi özellikler büyük bir öneme sahiptir.

  Başak burcu erkeği çapkın mı?

  Evcil bir yapıya sahiplerdir fakat bu çapkın oldukları gerçeğini değiştirmez. Başak burcu erkekleri eleştirmeye bayılırlar fakat eleştirilmekten nefret ederler bu yüzden ön yargı adamlarıdırlar.

  Başak burcu erkeği sevdiği kadına nasıl davranır?

  Bir Başak erkeği sizden hoşlandığında, size saygı ve hürmetle davranacağı kesindir. Bu, elbette, karşılıklıdır, çünkü davranışlarınızın onun duygularını nasıl etkilediğine dikkat etmenizi gerektirir. Bir Başak erkeğine iyi davrandığınızdan emin olun, çünkü bu ilişkinizin gelişmesini sağlayacaktır.

  Başak burcu erkeği yükseleni nedir?

  22 Ağustos – 23 Eylül arası doğmuş ve başak burcu sahibi bireylerin yükselen burçları, saat ve zaman aralığına göre hesaplanmaktadır. Örneğin; 24 Ağustos ve 2 Eylül arası, saat 00.00 ile 02.00 arasında doğmuş kişilerin yükselenleri yengeçtir.

  2022 Hangi burcun yılı olacak?

  Bereketin, şansın ve bolluğun gezegeni Jüpiter 2022 yılında Balık burcunda gerçekleşecek bir yıllık seyahatine başlıyor. Her burcun şanslı olduğu alan değişecek. Jüpiter her yıl bir burçta seyahat eder ve bizlere seyahat ettiği burç konusunda şanslar verir.

  14 temmuz da doğan hangi burç olur?

  Kişiler doğum tarihlerine göre hangi burca sahip olduklarını öğrenebilirler. 23 Haziran ile 22 Temmuz tarihleri arasında doğan kişiler Yengeç burcudur. Bu nedenle 14 Temmuz tarihinde doğan kişiler de Yengeç burcunun özelliklerini göstermektedir. Yengeç burçları hassas yapıları ile dikkat çekmektedir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.