Eylül 28 Hangi Burç?

28 Eylül tarihinde doğan kişiler terazi burcu olmaktadır. Terazi burcu 22 Eylül ve 22 Ekim tarihleri arasında doğanların burcudur.

28 Eylül hangi burç 2022?

28 Eylül terazi burcudur.

Terazi burcu nasıl bir kişiliğe sahiptir?

Terazi burcu özellikleri (23 Eylül – 22 Ekim)

 • Sembolü: Adalet terazisi.
 • Elementi: Hava.
 • Niteliği: Kardinal.
 • Yönetici gezegeni: Venüs (güzelliğin, lüksün ve aşkın gezegeni)
 • Renk: Pembe, yeşil.
 • Gün: Cuma.
 • Uğurlu sayılar: 4, 6.
 • Uğurlu taşları: Yeşim, Topaz, Pembe Kuvars, Turmalin, Akuvamarin.
 • 28 Eylül Hangi Burç yükseleni?

  Yükselen burcu Terazi olan kişiler, burçlar kuşağının en sevimli, en içten burcudur. Hemen herkes ile uyumlu olabilir, anlaşamadığı insan yok denecek kadar azdır.

  Terazi erkeği nasıl olur?

  ‘Terazi burcu erkeği dayanışmacı ve zarif bir kişiliğe sahiptir. Kararsız da olan Terazi burcu erkeği oldukça sosyaldir ve eğlenmeyi çok sever. İnsanlar ile uyum içerisinde olmayı tercih eden Terazi burcu erkeği aynı zamanda sevmeyi ve sevilmeyi de çok sever.

  You might be interested:  Seyrantepe Şehir Hastanesi Hangi Ilde?

  Terazi burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

  Terazi burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; kova, ikizler ve aslan burcu olarak sıralanabilir. Terazi burcunun erkekleri sosyalleşmeyi, insan arasına girmeyi çok sever. Bu yüzden her zaman kendileri gibi enerjik, hareketli olan ikizler burcu ile çok iyi anlaşmaktadırlar.

  Terazi burcu hangi grup?

  Terazi burcu hava burcu grubuna mensup bir burçtur.

  Terazi burcu neye sinirlenir?

  Terazi burçları her ne kadar zodyaktaki dengeli burçlardan olsa da onun dengesini öfke bozar. Eğer bir Teraziyi öfkelendirmek istiyorsanız çok üstüne düşmek en işe yarayan yöntem olacaktır. Terazileri sıkboğaz ederseniz onun öfkesiyle karşı karşıya kalırsınız.

  Terazi burcu en çok ne gibi özellikler bulunur?

  Terazi burçları genel olarak akıllı, mantıklı ve aşk dolu özelliklere sahiplerdir. Terazi burçları hayallerine ulaşmak için çok çalışırlar. Terazi burçları genel olarak uzlaşı yanlısı ve kibar özellikleri ile bilinirler. İlişkilerinde adil olan terazi burçları mantıkları ile birlikte hareket ederler.

  Terazi burcu şanslı mı?

  TERAZİ BURCU:

  Terazilerin şansları gün gibi aşikardır ve etraftan oldukça tepki alırlar. Hiç tahmin etmedikleri işlere girerler, hatta iş onları bulur. Hiç hayal edemeyecekleri insanları kendilerine aşık ederler.

  Başak burcu yükseleni ne?

  22 Ağustos – 23 Eylül arası doğmuş ve başak burcu sahibi bireylerin yükselen burçları, saat ve zaman aralığına göre hesaplanmaktadır. Örneğin; 24 Ağustos ve 2 Eylül arası, saat 00.00 ile 02.00 arasında doğmuş kişilerin yükselenleri yengeçtir.

  Yay burcunun yükselen burcu nedir?

  Siz hayata iyimser gözlükle bakan, asil yaradılışlı, herkesi dost kabul eden,arkadaş canlısı,sıcak kanlı ve samimi birisiniz. Olduğunuz gibi görünmekten hoşlanıyorsunuz ve insanlara çabuk inanıyorsunuz. Mert olup onları incitmekten kaçınıyorsunuz.

  Aslan burcunun yükselen burcu ne?

  İdealleri çok yüksektir. Ufak, tefek ayrıntılara önem vermez, hatta nefret ederler. Çok fazla gururlu, eli açık ve hemen her konuda oldukça yetenekli kişilerdir. Yükselen burcu Aslan olan kişiler çalışkandır ve hayatlarını daha üst noktada yaşamak için çabalarlar.

  You might be interested:  Mevlid Kandili Hangi Zikir Çekilir?

  Terazi erkeği nasıl kadın ister?

  Terazi burcu erkekleri oldukça sosyal kişilerdir. Bu nedenle hoşlanacakları kadınlarında sosyal ve bakımlı olmaları gerekir. Terazi burcu erkekleri genellikle bakımlı olan ve giyinmesini bilen kadınlara karşı ilgi gösterirler. Çevresi tarafından ilgi odağı olan kadınları elde etmek gibi bir çabaları bulunmaktadır.

  Terazi erkeği sekse düşkün müdür?

  Hava burcu olduğu için romantiktir ve ilişkilerini sever, cinselliğe ilgi duyar.

  Terazi burcu erkeği sevdiği kadına nasıl davranır?

  İlk başta, bir Terazi erkeği, ona karşı olan hislerinizi anlamasına yardımcı olacağından, yaklaşımında incelikli olmayı seçebilir. Ona ilgilendiğinizi gösterdiğinizde, daha kendinden emin ve doğrudan olmasını bekleyebilirsiniz. Onunla ilgilenmediğinizi ona gösterirseniz, muhtemelen sizden çekileceğini göreceksiniz.

  Başak burcu özellikleri nelerdir?

  Başak burcu özellikleri (23 Ağustos – 22 Eylül)

 • Sembolü: Bakire kadın.
 • Elementi: Toprak.
 • Niteliği: Değişken.
 • Yönetici gezegeni: Merkür (iletişim gezegeni)
 • Renk: Gri, bej, açık sarı
 • Gün: Çarşamba.
 • Uğurlu sayılar: 5, 14.
 • Uğurlu taşları: Akik, Kehribar, Jasper, Turmalin, Yeşim.
 • Başak burcu erkeği nasıl olur?

  BAŞAK BURCU ERKEĞİ

  Titiz ve sorgulayıcıdırlar. Amaçsız ve beklentisiz kişiler için, zaman harcamaktan hoşlanmazlar. İyi, bir aile reisi oldukları söylense de, bunu geciktirmek için her türlü yolu denerler ve müzmin bir bekar olmaktan kurtulamazlar. Aşk ilişkileri zordur

  Terazi burcu olan kişi hangi ayda doğmuştur?

  Terazi (Latince: Libra), Batı astrolojisinde zodyakın hayvansal olmayan sembollerinden biridir. 23 Eylül – 22 Ekim tarihleri arasında doğanların burcudur.

  Eylül Hangi burç 2022?

  24 Ağustos ile 23 Eylül arasında doğan kişiler, başak burcudur. 24 Eylül ve 23 Ekim tarihleri arasında doğan kişiler terazi burcudur.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.