Farmasi Reina Hangi Parfüme Benziyor?

YSL Black Opium’un muadili Farmasi Reina Midnight Alt: Paçuli, vanilya ve sedir notalarına sahip bu parfüm kahve kokusu sevenlerin favorisi. Şişesiyle de dikkat çeken YSL Black Opium ilham kaynağını bağımlılığın modern, genç ve canlı bir yorumu olarak tanımlıyor.

Reina parfüm ne kokusu?

İçinde gurman tatlı notaların olduğu ve unutulmayacak baharatların harika bir karışımla birleştiği Reina Midnight, üst notalarda Armut ve Pembe Biber, Kalp notasında ise Garenya, Kahve, Yasemin ve Portakal Çiçeğinin eşsiz buluşmasıyla oldukça yeni bir koku rengi olup, dip notalarda Vanilya ve Paçuli eşliğinde çok özel,

Farmasinin en güzel parfümü hangisi?

Farmasi Bianca Edp

Bianca, ağır kokular sevmeyen ama çok da öylesine şeyler kullanmak istemeyenler için güzel bir seçenek. Fiyat olarak boyutuna göre oldukça uygun olan bu parfüm gerçekten de çok tercih edilmekte ve en çok satanlar listesinin başında gelmektedir.

Reina parfüm ne kadar?

GİRİŞİMCİ FİYATI 30TL ALTI ÜRÜNLER

Çok özel, sıradışı ve gecenin parlayan yıldızı olmak isteyen kadınlar için. İçinde gurman tatlı notaların ve baharatların harika bir karışımla birleştiği Reina Midnight, size bambaşka bir dünyanın kapılarını açabilecek güçte.

You might be interested:  Tr31 Hangi Banka?

Farmasi parfümleri doğal mı?

Farmasi orijinal parfüm üreten bir marka olarak içeriklerinin tamamını özenle toplayarak birleştirir. Suni ve geçici ürünler yerine doğal içeriklerden oluşan kalıcı ve etkili formüller üretir. Bu sayede hoş ve temiz bir hisle kullanıcılar öz güvenli bir şekilde sosyal hayatında aktif olabilir.

Reina Midnight Body Lotion ne işe yarar?

Farmasi Reina Midnight Parfümlü Vücut Losyonu, elegan aura altındaki oryantal ve çiçeksi kokan parfümünüzün teninizdeki etkisini arttırırken, teninizin günlük ihtiyacı olan nemi almasına yardımcı olacak. Kullanım Talimatı: Dairesel hareketlerle tüm yüze uygulayın. Tıraştan tahriş olmuş bölgelere yoğunlaşın.

EDP Parfüm ne demek?

EAU DE PARFUM (EDP)

Bir parfümde EDP kısaltması varsa, o parfümün, piyasadaki standart ürünler arasında esans yoğunluğu en fazla olan kokulardan biri olduğunu anlayabiliriz. Çünkü EDP’lerde esans yoğunluğu yüzde 10 ile 20 arasında değişiyor.

Farmasi Hera parfüm kokusu nasıl?

Farmasi, hera kadın parfümünü hafifletici çiçek kokularıyla daha yoğun aromalı kokuları birleştirerek tek bir parfüm ile gece ve gündüz ayrımını ortadan kaldırmaktadır. Farmasi hera bayan parfümü ismini yunan mitolojisinde yaşamış olan hera isimli gücü ve cazibeyi temsil eden bir kadından almaktadır.

Farmasi Hera parfüm kokusu nasil?

Frenk üzümü, mandalina ve değerli neroli ile etkisini ilk anda hissettirirken, yasemin ve portakal çiçeğinin hassas dokunuşu zenginleşiyor. Esmer amber, tonka ve miskin derin uyumuyla merak uyandıran bir parfüm bileşimi oluşturuyor. Üst Notalar: Frenk Üzümü, Mandalina ve Neroli.

Farmasi pudra kokulu parfüm hangisi?

Pudra tonlarda altın puantiyeli bir kutu tasarımı ile yeniden aramıza katılan Ciao EDP, tatlı pembe rengi ile de bayanların ilgisini çekiyor. Yine çiçek bahçelerinin içindeymişsiniz gibi hissetmenizi sağlayacak olan koku sayesinde geçmişe de küçük bir yolculuk yapabilirsiniz.

You might be interested:  Ötv Indirimi 2021 Hangi Araçlar Için Geçerli?

Farmasi en iyi erkek parfümü hangisi?

Farmasi Shooter’s Man Edp

Farmasi Charm edp, satış listelerinin en üst sırasını uzun zamandır bırakmayan bir ürün. Farmasi’nin bu sevilen parfümü üst notalarda bergamot, orta notalarda lavanta, alt notalarda sedir ağacı ve misk yer alıyor.

Farmasi parfümleri alkolsüz mü?

Farmasi parfümleri ETİL ALKOL içermez. (Pridin ve metanol kimyasalları karıştırılarak elde edilen ucuz bir alkol çeşitidir.

Farmasi ürünleri gerçekten doğal mı?

Kozmetikten cilt bakımına, ev temizliğinden parfümlere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Farmasi markasının ürünleri tamamen bitkisel içerikli olup, helal sertifikası da dahil olmak üzere bir çok yüksek standartlar sertifikasına sahiptir.

Farmasi Madame kokusu nasıl?

Kokusunu kıymetli bir süs gibi teninde taşıyan kadınların kokusu Madame! Üst notaları portakal çiçeği, turunçgiller ve güneş ile beslenmiş ahududunun parlak yumuşaklığıyla aydınlanıyor. Çiçeksi kalbi, Ylang-Ylang otunun tropikal dişiliği ve şehvetiyle, misk ve yasemin yapraklarının hassas zerafetiyle yumuşatılıyor.

Farmasi Bianca parfüm kokusu nasıl?

Taze notalar Yasemin, Zambak ve Beyaz Çiçeklerin baharatlı notalarla harmanlandığı, dip notalarda ise Sedir Ağacı ve Amberin kokuyu enerjik ve çekici kılan sofistike kokusu.

Farmasi en iyi erkek parfümü hangisi?

Farmasi Shooter’s Man Edp

Farmasi Charm edp, satış listelerinin en üst sırasını uzun zamandır bırakmayan bir ürün. Farmasi’nin bu sevilen parfümü üst notalarda bergamot, orta notalarda lavanta, alt notalarda sedir ağacı ve misk yer alıyor.

Farmasi rüya parfüm nasıl?

Farmasi Rüya EDP Kadın Parfümü Öne Çıkan Özellikleri

Kullananları son derece çekici kılacak bu özel koku, çiçeksi bir koku gibi hissedilse de ağırlıklı olarak oryantal bir kokudur. Kalp notasında da hissedilen sümbülteber ile oldukça duygusal bir ambiyansa kapılabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.