Fups Hangi Banka?

FUPS Hakkında: FUPS, Lydians Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. markasıdır. Uygulama, internet şube ve VISA karta sahip Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından yetkilendirilmiş bir elektronik para kuruluşudur ve Bankalar Arası Kart Merkezi (BKM) üyesidir.

FUPS kart hangi bankada kullanılır?

Yapı Kredi Bankası, Vakıflar Bankası, Vakıf Katılım, Akbank dışındaki bankalardan FAST harici yapılan transferlerde EFT saatlerinde işlem yapılmaktadır.

FUPS hangi ATM kullanılır?

Tüm ATM’lerden para yüklenebilir.

FUPS kaç tl kesiyor?

Tüm ATM’lerden nakit çekebilirsin. %1 + 0.91 TL Sadece BKM komisyonu alınmaktadır.

FUPS kart nerelerde kullanılır?

Kartımı nerelerde kullanabilirim? Kartını VISA kart kabul eden her noktada yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinde ve ATM’lerde kullanabilirsin.

FUPS karttan para çekilir mi?

Paranının çekileceği hesabı seç. İstersen seçtiğin hesap ve kart bilgilerini saklayabilirsin. Çekmek istediğin tutarı gir. ATM ekranındaki QR Kodu okut.

FUPS karta para yatırırken para kesiyor mu?

Aylık ücret almıyor. ATM’den para yükleme ve çekme işlemlerinde %1 + 0,91 TL BKM komisyonu uygulanıyor.

FUPS Trendyol da geçerli mi?

FUPS Kart ile trendyol.com’da tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri (KDV dahil, hediye çeki, kargo bedeli hariç) alışverişlerde 50 TL indirim kodu kazanılacaktır. 50 TL indirim kodu, Trendyol’da yapılan alışveriş sonrası FUPS’tan mobil bildirim, E-Posta, ya da SMS ile iletilecektir.

You might be interested:  Msü Ücreti Hangi Bankaya Yatırılacak 2021?

FUPS kartı nerelerde satılır?

FUPS kartların satıldığı farklı marketler var mı?

Decipat

 • BIM.
 • Trendyol.
 • Carrefoursa.
 • Hepsiburada Carrefoursa’da var. Kaynak.
 • FUPS ne işe yarar?

  FUPS; para transferi, fatura/abonelik ödemeleri, sanal ve fiziksel kart ile ödeme, e-pin (oyun, video, film, müzik platformları) alışverişleri, ortak ödeme ve uçtan uca bütçe yönetimi gibi finansal işlemleri 7/24 kesintisiz, güvenle, kolayca ve ücretsiz yapmaya fırsat veriyor.

  Tosla ücret kesiyor mu?

  Toslayı kullanırsan bu ücret alınmaz. Hesabından çekilemeyen tutarlar borç olarak yansıtılmaz. 2 TL altında bakiyen varsa da, bakiyen kadar alınır. (*) Banka hesabından para yüklemek istediğinde Tosla hiçbir ücret almıyor. Ancak birlikte çalıştığın banka Akbank değilse senden transfer (EFT) ücreti alabilir.

  FUPS Kart Trendyol da geçerli mi?

  FUPS Kart ile trendyol.com’da tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri (KDV dahil, hediye çeki, kargo bedeli hariç) alışverişlerde 50 TL indirim kodu kazanılacaktır. 50 TL indirim kodu, Trendyol’da yapılan alışveriş sonrası FUPS’tan mobil bildirim, E-Posta, ya da SMS ile iletilecektir.

  Paycell kart ile neler yapılabilir?

  Paycell Kart’ın ile banka ATM’lerinden ve PTTmatiklerden para çekilebilir. Paycell Kartlara Paycell uygulamasından banka kart ile, Turkcell Mağazaları’ndan nakit olarak, banka hesaplarından EFT/havale yöntemi ile veya banka ATM’lerinden ve PTTmatiklerden bakiye yükleme işlemi yapılabilir.

  Tosla kart hangi bankaya ait?

  Akbank’ın E-para iştiraki AkÖde, geliştirdiği yenilikçi uygulaması Tosla ile, banka hesabı olsun olmasın tüm gençlere finansal ihtiyaçları için yeni nesil bir platform sunuyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.