Hakim Hangi Diziden Uyarlama?

Hakim dizisi Your Honor isimli diziden uyarlandı. Your Honor, New Orleans’ta gelişen bir hukuk davasını konu ediniyor. Dizinin başrolünde yer alan ‘Breaking Bad’in yıldızı Bryan Cranston, oğlu suça bulaşan bir hakimi canlandırıyor.

Hakim dizisi nerede çekiliyor?

HAKİM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? Erdal Beşikçioğlu’nun başrolde yer aldığı Hakim dizisinin çekimleri, İstanbul’un farklı noktalarında yapılıyor. Çekimlerin büyük çoğunluğu Çağlayan ve Beykoz’da yapılırken Beşiktaş, Laleli gibi semtlerde de çekimlerin gerçekleştiği biliniyor.

Hakim dizisi çeviri mi?

ATV ekranlarının yeni dizisi Hakim, Amerikan yapımı ‘Your Honor’ dizisinin uyarlaması olarak yayınlanacak.

Yargı dizisi uyarlama mı?

Yeni sezonun iddialı yapımlarından biri olan Yargı dizisinin bir kitaptan ya da bir filmden uyarlama olup olmadığına ilişkin bir bilgi bulunmuyor. Bu nedenle Yargı dizisinin özgün bir yapım olduğu düşünülüyor.

Hakim dizisi hangi kitaptan uyarlama?

Atv ekranlarında yayınlanan Hakim dizisi ‘Your Honor’ adlı yapımdan uyarlamadır.

Hakim dizisi hangi mahallede çekildi?

Hakim dizisi çekimleri, İstanbul’un farklı noktalarında yapılıyor. Çekimlerin büyük çoğunluğu Çağlayan ve Beykoz’da yapılırken Beşiktaş, Laleli gibi semtlerde de çekimlerin gerçekleştiği biliniyor.

Hakim dizisi nerede çekiliyor 2022?

Hakim dizisi İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde çekilen Hakim dizisinde renkli görüntüler oluştu.

You might be interested:  Ateş Hangi Çağın Sonlarına Doğru Bulundu?

Hakim kacinci bolumde?

2020 yapımı ABD dizisi olan Your Honor’dan uyarlanmıştır. Dizi, 13 Haziran 2022 tarihinde yayımlanan 10. bölümü ile final yaparak sona erdi.

Hakim neyi anlatıyor?

Hakim dizisinin yönetmenliğini Erkan Tunç ve Süleyman Mert Özdemir yapıyor. Büyük merakla beklenen dizinin senaryosunu ise Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma ikilisi yazıyor. Hakim; bir hakimin, oğlunun bir suça karışmasının ardından çocuğunu koruyabilmek adına verdiği mücadeleyi, içine düştüğü zor durumu anlatıyor.

Yargı dizisi Kore uyarlama mı?

Bildiğimiz üzere son yıllarda Kore dizileri ülkemize uyarlanıyor. yargı dizisi kore versiyonu. Ancak Yargı dizisinin yapım şirketinin orjinal senaryosu ve Sema Ergenekon imzalı olduğunu belirtmek isteriz. Yani bu durumda dizi uyarlama değildir.

Yargı kimin hikayesi?

Yargı, Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı, ilk bölümü 19 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan aksiyon, dram, psikolojik gerilim, polisiye ve hukuk türündeki Türk televizyon dizisidir.

Yargı dizisinin konusu nedir?

Yargı konusu nedir? Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen Ilgaz ve Ceylin, katili bulma yolunda birlikte hareket etmek zorunda kalacak ve bu durum ikisinin de hayatında geri dönüşsüz bir kırılma noktası yaratacaktır.

Hakim dizisi Savcı Özlem kim?

Ecem Karavus (Savcı Özlem Toprak)

Ecem Karavus 9 Nisan 1989 İstanbul doğumludur ve 33 yaşındadır. Dinle Sevgili Muhteşem Yüzyıl, Kalk Gidelim, Pis Yedili ve Bay Yanlış dizileri Ecem Karavus’un önemli dizileridir.

Hakim dizisi Kadir kimdir?

2004 yılında dünyaya gelen Fatih Berk Şahin İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde eğitim alan Şahin, 2020 yılında Geçen Yaz isimli sinema filmi ile oyunculuğa adım atmıştır. Show TV’de yayınlanan Yalancı dizisinde Salih Bademci’nin hayat verdiği Mehmet Emir karakterinin oğlunu canlandırmıştır.

You might be interested:  Ying Yang Sembolü Hangi Dine Aittir?

Hakimin oyuncuları kimler?

Hakim Oyuncu Kadrosu – Hakim Oyuncuları

 • Erdal Beşikçioğlu. Ömer Arif Derman. İdealist, zeki ve iyi kalplidir…
 • Yurdaer Okur. Azem Demirkıran.
 • Ebru Özkan. Yasemin Kaner.
 • Uğur Yücel. Cevdet.
 • Hasibe Eren. Gülbahar.
 • Fatih Berk Şahin. Ozan Derman.
 • Eslem Akar. Deniz Demirkıran.
 • Seda Akman. Zümrüt Demirkıran.
 • Kara tahta dizisi nerede çekiliyor?

  Kara Tahta dizisi Edirne ilimizde çekilmektedir. Çekimlerinin ilk gününe İstanbul Sirkeci’de başlayan Kara Tahta dizisinin fragmanındaki görüntülerde Kuyubaşı Lisesi olarak belirtilen lise ise Edirne Lisesi’dir. Kara Tahta dizisinin çekimleri Edirne’nin farklı mekanlarında devam edecek.

  Kardeşler dizi nerede çekiliyor?

  Yapımına NGM’nin imza attığı Kardeşlerim dizisi İstanbul Fatih’te çekiliyor. Dizinin diğer sahneleri de İstanbul’da birçok farklı ilçede de çekiliyor. Anne ve babasını kaybeden 4 kardeşin birbirine tutunarak verdiği hayat mücadelesini anlatan dizide, kardeşlerin ailesiyle yaşadıkları ev İstanbul Balat’ta yer alıyor.

  Kasaba Doktoru nerede çekiliyor?

  Kasaba Doktoru nerede çekiliyor? Kasaba Doktoru dizisi İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde çekilen Kasaba Doktoru dizisinde renkli görüntüler oluştu.

  Üç kuruş dizisi nerede çekiliyor?

  Üç Kuruş dizisi İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekilen Üç Kuruş dizisinin bazı sahneleri ise Beykoz’da bulunan eski kundura fabrikasında gerçekleşti.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.