Hangi Kargo Daha Iyi?

Aşağıda farklı özellikleriyle müşterilerini memnun etmeyi başaran en iyi kargo şirketleri yer alıyor!

 • Kolay Gelsin. E – Ticaret siparişlerindeki başarısı ve inovatif çözümleri ile en iyi kargo şirketi Kolay Gelsin oluyor.
 • Aras Kargo.
 • Yurtiçi Kargo.
 • UPS.
 • Trendyol Express.
 • PTT Kargo.
 • Hepsijet.
 • DHL.
 • En güvenilir kargo hangisi?

  En İyi Kargo Firmaları 2022

  1. Yurtiçi Kargo. 1982 yılında Türkiye’nin ilk kargo firması olması özelliği taşıyan Yurtiçi Kargo, Türkiye’nin pek çok noktasına hızlı gönderim imkânı sunmaktadır.
  2. 2. UPS.
  3. 3. Aras Kargo.
  4. Hepsijet.
  5. Trendyol Express.
  6. 6. PTT Kargo.
  7. 7. MNG Kargo.
  8. 8. DHL.

  Hangi kargo daha hızlı?

  DHL. En hızlı kargo şirketi, hiç şüphesiz DHL oluyor. DHL, dünyanın en büyük kargo şirketlerinden biri ve yaklaşık 200 ülkede teslimat yapıyor. Üstelik kilometrelerce uzak bir ülkeden gelen belge ve paketleri dahi 1 – 2 iş günü içinde teslim edebiliyor.

  Türkiyenin en iyi kargo şirketi hangisi?

  Katılımcıların en çok memnun kaldığını belirttiği kargo şirketi %18 ile Yurtiçi Kargo olurken, Aras kargo %14 ile ikinci sırada yer aldı. MNG kargo %8 ile üçüncü sırada, PTT %6 ile dördüncü sırada, Sürat Kargo ise %4 ile beşinci sırada yer aldı.

  You might be interested:  Ecem Akbin Hangi Dizilerde Oynadı?

  En hızlı ve güvenilir kargo hangisi?

  Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde ve her ilçesinde şubesi bulunan PTT Kargo sektörün en büyük aktörlerinden biridir. Geçmişten günümüze milyonlarca insana hizmet veren firma günümüzde hala en hızlı, en güvenli hizmet veren şirketlerinden biridir.

  Iyi kargo sahibi kimdir?

  Hasan Duvar – Yönetim Kurulu Başkanı – İYİ KARGO | LinkedIn.

  En ucuz kargo hangisi 2022?

  Kargo firmaları arasında en ucuz kargo ve taşımacılık hizmeti veren firma PTT’dir. PTT kargo firması, devlete ait olup taşımacılıkta vatandaşlara diğer özel firmalardan daha uygun fiyatlı hizmet vermektedir. Özel kargo firmalarına gelecek olursak sıralama şu şekilde devam ediyor; Yurtiçi kargo ve MNG kargo.

  PTT kargo ile kaç günde gider?

  PTT kargoyla gönderilen gönderiler kişilerin göndereceği adrese bağlı olarak teslimat süresini etkileyebiliyor. Genellikle 2 ile 3 iş günü arasında kargoların teslimatı yapılıyor. Kargoların kurumlara veriliş süresi de, teslimatı etkileyen durumlardan biridir.

  En hızlı kargo nasıl gönderilir?

  Türkiye genelinde *geçerli olan illerde şehir içi acil kargo gönderileriniz için geçerli olan bu hizmetimiz de gönderilerinizi aynı gün alıcısına ulaştırıyoruz. Tek yapmanız gereken kargonuzu en geç saat 11.00’a kadar şubemize teslim etmiş olmanızdır.

  PTT APS ile kaç günde gider?

  APS Kargo ile paketler 1 günde adrese teslim edilebilir. APS kargo en uzak noktaya ise 3 gün içinde ulaşır.

  En hızlı kargo şirketi hangisi 2022?

  81 ilde 265 şube ile Türkiye’nin hemen her noktasına kargo teslimatı yapıyor. UPS Kargo’nun UPS Express servisi, özellikle pasaport, resmi evrak, acil dosya, sözleşme vb. kıymetli evrakların hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması açısından ilk sırada tercih edilen bir kargo şirketi.

  Batan kargo şirketi hangisi?

  Metro Kargo iflas noktasına gelirken yüzlerce çalışan, birkaç aydan beri maaş alamıyor. Metro Holding bünyesinde 9 yıl önce kurulan Metro Kargo iflas noktasına geldi. Şirketin yüzlerce çalışanı, birkaç aydan beri maaş alamıyor.

  You might be interested:  Tokyo Da Hangi Maden Var?

  UPS kargo iyi mi?

  Güvenilir, kaliteli ve küresel taşımacılık denilince akla ilk gelen lojistik firmalarından biri olan UPS, yıllardır ülkemizde de en çok tercih edilen taşımacılık şirketlerinden biridir.

  En hızlı kargo kaç günde gider?

  0-600 km mesafeye kadar taşınacak gönderilerin minimum 1, maksimum 4 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir. 600-1200 km mesafe arası taşınacak gönderilerin minimum 2, maksimum 5 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir.

  APS kargo ne demek?

  APS, PTT’ye ait olan çok özel bir hizmettir. Uzun adı ile acele posta servisi şeklinde ifade edilir. Özellikle de alıcısına en hızlı şekilde ulaşılması amaçlanan gönderiler için kurulan bir servistir.

  Yurt dışı en hızlı kargo hangisi?

  Fast Express Kargo şirketimiz; tüm yurtdışı gönderilerinizi en güvenli ve en kısa sürede ve uygun fiyatlandırma seçenekleri ile Yurtdışı kargo en iyisi sorusunun cevabıdır.

  Kargoist iyi mi?

  Kargoist tam 11 gündür kargomu bekletiyor bana asla teslim etmiyor. Bütün gün evde olduğum halde adreste bulunamadığınız için kargonuz teslim edilemedi diye mesaj gönderiyorlar üstelik. Resmen kargomu alıkoydular. Kargoist kadar kötü bir firma olamaz.

  Sürat Kargo kime ait?

  Geçmişte Sürat Kargo Kaynak Holding’e ait olsa da Gülen Hareketi bünyesinde olan Kaynak Holding kayyum altına alınmıştır ve TMSF’ye devredilmiştir. içerisinde yönetim ve işleyişinde gerçekleştirdiği değişimler ile daha müşteri odaklı ve yenilikçi bir yaklaşım sergilemeye başlayan Sürat Kargo, bugün sektörün en önemli

  En ucuz kargo şirketi hangisi?

  Kargo firmaları arasında en ucuz kargo ve taşımacılık hizmeti veren firma PTT’dir. PTT kargo firması, devlete ait olup taşımacılıkta vatandaşlara diğer özel firmalardan daha uygun fiyatlı hizmet vermektedir. Özel kargo firmalarına gelecek olursak sıralama şu şekilde devam ediyor; Yurtiçi kargo ve MNG kargo.

  You might be interested:  Ösym Sınav Ücreti Hangi Bankalara Yatırılır?

  UPS kargo iyi mi?

  Güvenilir, kaliteli ve küresel taşımacılık denilince akla ilk gelen lojistik firmalarından biri olan UPS, yıllardır ülkemizde de en çok tercih edilen taşımacılık şirketlerinden biridir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.