Haziran 27 Hangi Burç?

27 Haziran Hangi Burç Olur? Yengeç burcuna sahip olan kişiler 21 Haziran – 22 Temmuz tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir.

Yengeç burcu özellikleri nelerdir?

Yengeç’ler duygusallıkları ve duyarlılıkları ile tanınırlar. Çevresindeki her insandan da ayni hassasiyeti bekledikleri için, kolay geçinilir tipler değildir. İyi günlerinde neşeli, iyi kalpli, yardımsever, düşünceli ve anlayışlıdırlar. Fakat herhangi belirgin bir neden olmadan somurtkan ve alıngan olabilirler.

27 Haziran hangi burç yükseleni?

Yükselen burcu Yengeç olan kişilerin en belirgin özelliği gizliliktir. Tam anlamıyla, saman altından su yürütürler.

27 Haziran hangi burç 2022?

Ay’ın konumu: 27 Haziran-03 Temmuz 2022 haftasında Ay, İkizler burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü Aslan burcunda olacak. Ay’ın burcunuzdaki etkilerini Günlük Burç Yorumlarından takip edebilirsiniz.

Yengeç burcu erkeği nasıl olur?

Hisler konusunda çok hassas olan yengeç burcu erkekleri; sevecen, nazik, anlayışlı, ileri görüşlü ve yumuşak kalplidir. Yengeç burcu erkeği, güvenilir bir yapıya sahiptir. Bununla beraber yengeç burcu erkekleri genellikle empati kurabilen, karşısındakinin ne hissettiğini düşünebilen bir karaktere sahiptir.

You might be interested:  Risk Değerlendirmesi Yapılırken Hangi Çalışanlar Özellikle Ele Alınmalıdır?

Yengeç burcu neden tehlikelidir?

Yengeç burcu en çok psikopatı barındıran burç olarak zirvede yer alıyor. Ani parlayan yapılarıyla yengeç burcu en çok cinayet işleyen birinci burç oldu. Ayrıca bu burcun işlediği cinayetlerin çoğu diğer burçların aksine kıskançlık gibi duygusal temellere dayanan şeylerden kaynaklı.

Yengeç burcu nelerden hoşlanır?

Duygusal, sadık, yaratıcı ve yemeyi içmeyi seven yengeçleri şık ev hediyeleriyle mutlu edebilirsiniz. Ayrıca yengeç kadını için; iç çamaşırı, romantik bir şamdan ya da abajur, mutfak gereçleri, Dekorasyon malzemeleri, bir buket gül ve takı setleri en uygun hediye çeşitlerindendir.

Yengeç burcunun yükselen burcu nedir?

Günlük Burç Yorumu

Saat 22 Haziran-2 Temmuz 13 Temmuz-22 Temmuz
11:00 Başak Terazi
11:30 Başak Terazi
12:00 Terazi Terazi
12:30 Terazi Terazi

Yükselen burç nasıl bulunur?

YÜKSELEN BURCU NASIL ÖĞRENİLİR? Yükselişinizi belirlemek için doğum zamanınızı bilmeniz gerekir. Akşam ezanına doğru, akşam ezanı ve onu takip eden belli bir zamanda olan doğumlarda, iç burcun 180 derece karşısına gelen burç, bir öncesi veya bir sonrasındaki burç yükselen burç olacaktır.

Terazi nasıl bir burç?

Terazi insanları; yapılı, fakat çok çabuk hastalanan kişilerdir. Sağlıklı görünüşlerine karşın, soğuk algınlıklarına çok çabuk yakalanırlar. Terazileri; böbrekler, bel bölgesi, sırt ve omurgaları simgeler. Ayrıca, Venüs etkisinde oldukları için troidler düzensiz çalışabilir.

Yengeç burcu hangi gruba girer?

Yengeç burcu su grubuna dahil olan bir burçtur. Su grubunda bulunan diğer burçlar gibi benzer özellikleri bulunmaktadır. Yengeç burçları kendi hayatlarında istediklerini yapma özgürlüğünü taşıyan ve kendi yeteneklerinin farkında olan burçlardandır.

Yengeç burcu kadını nasıl biridir?

Yengeç burcu kadınları, kırılgan ve hassaslardır. Geçmişinden kopamayan yengeç kadınları, kalplerini başkalarına çok zor açarlar. Yengeç burcu kadınlarının en önemli özellikleri, duygusal ve sakin yapıya sahip olmalarıdır. Yengeç burcu kadınları, anaç ve merhametli duygulara sahiptir.

You might be interested:  Survivor 2022 Hangi Günler Yayınlanacak?

Yengeç burcu erkeği aşık olduğunu nasıl belli eder?

Yengeç burcu erkeğinin hoşlanma belirtileri içerisinde açık sözlülük yer almaktadır. Yengeç burcu erkekleri; gerçekten kişiden hoşlandıysa, o kişi ile beraber zaman geçirmekten keyif aldığını dile getirir. Böyle bir durumda, ilk görüşmede dahi telefon numarası alabilir, daha sonraki buluşmalar adına plan yapabilir.

Yengeç burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır?

Yengeç burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunun birincil yanıtı, kesinlikle keskin insanlardan değil, naif insanlardan şeklinde verilir. O, sevimli yüz hatları olan, orta ya da kısa boylu, etine dolgun, anaç kadınları benimser. Çekim merkezleri göğüslerdir.

Yengeç burcuna en uyumlu burç hangisi?

Yengeç burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; oğlak, başak, akrep ve balık burcudur. Yengeç burcu erkekleri sakin ve duygusal karakterlidir. Bu yüzden de kendisi gibi duygusal anlamda oldukça hassas bir burç olan balıklar ile iyi anlaşırlar. İki burcun birbirine uyumu çok iyidir.

Yengeç burcu Çalışkan mıdır?

Yengeç burçları çalışkandır fakat sadece motive oldukları durumlarda. Aksi her durumda tembeldirler. Sadece o işi yapmak içlerinden gelmez.

Yengeç burcu kadını nasıl olur?

Yengeç burcu kadınları, kırılgan ve hassaslardır. Geçmişinden kopamayan yengeç kadınları, kalplerini başkalarına çok zor açarlar. Yengeç burcu kadınlarının en önemli özellikleri, duygusal ve sakin yapıya sahip olmalarıdır. Yengeç burcu kadınları, anaç ve merhametli duygulara sahiptir.

Yengeç burcu zeki mi?

Yengeç: Zodyaktaki duygusal olarak en zeki burçtur. Kendi duygularını kontrol edemeseler bile çok iyi sentez yaparlar ve başkalarının duygularını ve ihtiyaçlarını neredeyse psişik bir şekilde zahmetsizce anlarlar.

Yengeç burcu güçlü mü?

Yengeç Burcu Güçlü Yönleri

Yengeç burcu olan kişiler son derece koruyucu olan kişilerdir. Bu özelliği ile birlikte ilişkilerinde uzun vade ararlar. Şipşak aşklar yaşamazlar. Bu kişiler genel olarak şartlar ne kadar zorlayıcı olsa bile ilişkilerinde her daim kararlılık gösterirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.