Ikimizin Sirri Hangi Gun?

İkimizin Sırrı ne zaman, hangi gün? “İkimizin Sırrı” dizisi 8 Ağustos Pazar saat 20.00’de ATV izleyicisiyle buluştu.

Ikimizin arasında hangi kanalda?

Çocuk yaşta evlendirilen küçük bir kızın dram dolu hayatını konu alan Balika Vadhu- İkimizin Yerine adıyla 8 Eylül’den itibaren her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

İkimizin Sırrı ne zaman bitiyor?

Evet ne yazık ki İkimizin Sırrı 10 ekim 2021 de 8. bölümü ile final yapacak. İkimizin Sırrı dizisi 2 – 3 gibi düşük reytingler alan bir diziydi zaten devam etmeyeceği belliydi ancak yine de Dolunay Soysert, Aras Aydın ve Leyla Feray gibi oyuncuların fanları İkimizin Sırrı dizisinin final yapmasını kabul edemiyor.

İkimizin Sırrı konusu nedir?

İKİMİZİN SIRRI KONUSU NEDİR? Yedi yaşındaki kızı Hayal ile ayakta kalma mücadelesi veren Neva Canpolat, biricik kızını masallarla, oyunlarla hayatın güzelliğini ve umudu aşılayarak büyütmektedir. Ancak anne-kızın mutlu dünyası peşlerine düşen karanlık adamlarla sarsılır.

Ikimizin yerine dizisi ne zaman başlayacak?

İkimizin Yerine

Film Afişi
Yönetmen Umur Turagay
Çıkış tarih(ler)i 21 Ekim 2016
Süre 126 dk.
Ülke Türkiye

Ilk ve son 5 bölüm ne zaman?

İlk ve Son 5. bölümü ile Çarşamba saat 19.00’da BluTV’de yayınlandı. ‘Rüya gibi geçtiğini zannettiğin günlerin kabusa dönüşmesine neden olan yaralar, sonun kaçınılmaz habercisidir.’

You might be interested:  Kasaba Doktoru Hangi Hastanede Çekiliyor?

Ilk ve son hangi gün yayınlanıyor?

İlk ve Son yeni bölümleri büyük bir merakla bekleniyor. Dizinin başrolünde Özge Özpirinçci ve Salih Bademci yer alıyor. Dizinin yeni bölümleri her hafta Çarşamba günleri izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

İkimizin Sırrı niye final yaptı?

ATV, reytinglerde istenilen başarıyı yakalamayan İkimizin Sırrı için final kararı aldı. Dizi, 10 Ekim Pazar akşamı son kez izleyicilerle buluşacak. DUVAR – ATV ekranında yayınlanan İkimizin Sırrı dizisi, reytinglerde istenilen başarıya ulaşamayınca final kararı alındı.

İkimizin Sırrı kaç bölüm sürecek?

İkimizin Sırrı adlı dizi Atv ekranlarında yayın hayatına son verdi. Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile izleyiciyi ekrana kilitleyen İkimizin Sırrı dizisi 10. bölümde final yaptı. İkimizin Sırrı dizisi ATV izleyicisiyle 8 Ağustos 2021 tarihinde buluşmuştu.

İkimizin Sırrı kaç bölümde bitti?

Başrollerini Aras Aydın ve Leyla Feray’ın paylaştığı ‘İkimizin Sırrı’, 10’uncu bölümde ekranlara veda edecek.

İkimizin Sırrı dizisine ne oldu?

Başrollerinde Leyla Feray ve Aras Aydın’ın yer aldığı yeni dizi İkimizin Sırrı, reytinglerde istenilen başarıyı elde edemeyince final kararı aldı. Dizi, 10 Ekim pazar akşamı yayınlanacak 10. bölümüyle ekranlara veda edecek.

İkimizin Sırrı bitiyor mu?

Üs Yapım tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal, Deniz Hamzaoğlu, Ceyhun Mengiroğlu, Irmak Örnek ve Bestemsu Özdemir gibi isimlerinde yer aldığı dizi izleyicisine veda edecek.

İkimizin Sırrı bitiyor mu?

Üs Yapım tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal, Deniz Hamzaoğlu, Ceyhun Mengiroğlu, Irmak Örnek ve Bestemsu Özdemir gibi isimlerinde yer aldığı dizi izleyicisine veda edecek.

İkimizin Sırrı Neval kim?

Leyla Feray, 8 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Koç Üniversitesi Medya ver Görsel Sanatlar bölümünden mezun oldu. Feray, oyuncu Serhat Teoman ile birliktelik yaşıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.