Ikizler Burcu Hangi Grup?

Hava elementi kuşağında bulunan ikizler burcu hava grubuna dahil bir burçtur.

İkizler burcu hangi elemente ait?

İkizler hava elementinden bir burç olduğu için onu bir yere hapsetmek hiç kolay olmayacaktır. Bu bakımdan ilişkilerinde de çok yönlü ve meraklı olabilir.

İkizler burcu hangi burçla evlenmeli?

Hep keşif peşinde olan İkizler burcu insanını; Koç, İkizler, Aslan, Yay ve Terazi ile kurulacak sıcak ilişkiler onu cezp edebilir ancak evlilik için şans Aslan, Kova, Terazi ve İkizlerden yana olacaktır.

İkizler burcu hangi burçla iyi anlaşır?

İkizler burcu erkeği genellikle yay ve kova burcu ile çok iyi anlaşır. Aynı zamanda bu burcun erkekleri Aslan burcu ile uyum içerisinde olacaktır. Bu burcun erkekleri başak burçları ile kolay anlaşamazlar. İkizler kararsız ama başak burcu dediğim dediktir.

İkizler burcu hangi meslekleri yapabilir?

Gizemi ve riski seven, yüksek bir zekaya sahip ikizler burcu için önerilen meslekler ile iş kolları şunlardır:

 • Yargıç,
 • Avukat,
 • Diplomat,
 • Edebiyatçı,
 • Borsacı,
 • Bankacı,
 • Mimar,
 • Komisyoncu,
 • You might be interested:  Eyyamı Biyz Hangi Günler 2021?

  İkizler burcu hangi ay 2022?

  2022’de doğan bebeklerin İkizler burcu olması için 22 Mayıs ila 22 Haziran tarihleri arasında doğmaları gerekir.

  İkizler burcu kaçıncı sırada?

  İkizler (Latince: Gemini), 21 Mayıs ile 21 Haziran arasında doğanların İkizler takımyıldızının etkisinde olduğuna inanılan burç.

  İkizler (astroloji)

  İkizler
  Zodyak Sembolü İkizler
  Doğum Tarihleri 21 Mayıs – 21 Haziran
  Takımyıldızı İkizler
  Zodyak Elementi Hava

  İkizler kadını kiminle evlenir?

  Eş seçiminde Kova, Terazi, Aslan ve İkizler burcu olan erkeklere yönelmeleri onların evlilikte mutlu olmalarına yardımcı olacaktır.

  İkizler burcu kimlerle anlaşamaz?

  İkizler burçları neşeli, aşırı hareketli, çok yönlü, çeşitlilik arayan bir kişiliğe sahiptirler. Çabuk sıkılan, çabuk karar değiştiren, ilgisi çabuk dağılan İkizler burçları, özellikle Akrep, Boğa ve Yengeç burçlarıyla çok kolay anlaşamaz.

  İkizler ne zaman evlenir?

  İkizler burcu insanı için ideal evlilik yaşı 28 ve sonrasıdır.

  İkizler burcu kadını hangi burç erkeği ile anlaşır?

  Merkür zekasına sahip olan ikizler burcu coşkulu, neşeli ve üst düzey yaşam enerjisine sahip insanları tercih eder. Bu özelliklere uygun olan koç, yay ve aslan burcu erkekleri ile kısa zamanda uyum sağlayarak iyi anlaşır. İyi anlaştığı burçların hepsi ateş grubundandır.

  İkizler burcu nelerden hoşlanmaz?

  Keşfetmeyi, hareketi ve özgürlüğü çok sever. Monotonluk asla bir ikizler burcuna göre değildir. Onu hayatınızdan kaçırmak istiyorsanız ilk başvuracağınız yöntem monotonluk olabilir. Mantıklı olmasıyla bilinen ikizler burcu derinleşmekten asla hoşlanmaz.

  İkizler burcu erkeği hangi burç kadını ile anlaşır?

  Bundan dolayı tıpkı kendisi gibi hava grubunda bulunan Terazi ve Kova burcu olan kadınlar ile uyumlu bir ilişki içine girebilir. İkizler burcu erkeğinin yaşam tarzının ve karakterinin en fazla benzemiş olduğu burçlar Terazi ile Kova burçlarıdır. Bunun haricinde yay burcu olan kadınlarla da uyumlu bir süreç yaşayabilir.

  You might be interested:  M Sınıfı Ehliyet Hangi Araçları Kullanır?

  İkizler burcu avukat olabilir mi?

  2 İkizler Burcu

  Karar verme konusunda bu kadar kararsız olan birinin hakim yerine avukat gibi daha aktif görevlerde bulunması hukuk sistemimiz açısından daha iyi olur çünkü.

  İkizler burcu hangi ünlüler?

  ‘İkizler burcu olan ünlüler’

 • Kerem Bürsin- 4 Haziran.
 • Sıla Gençoğlu- 17 Haziran.
 • Acun Ilıcalı- 29 Mayıs.
 • Fahriye Evcen- 4 Haziran.
 • Gülşen- 29 Mayıs.
 • Kenan Doğulu- 31 Mayıs.
 • Kenan İmirzalıoğlu- 18 Haziran.
 • Nehir Erdoğan- 16 Haziran.
 • Yönetici burç hangisi?

  Tablo

  Burç Unicode Yönetici (klasik)
  Koç ♈︎ Mars
  Boğa ♉︎ Venüs
  İkizler ♊︎ Merkür
  Yengeç ♋︎ Ay

  İkizler burcu erkeği hangi grup?

  Ateş burçları Koç, Aslan ve Yay burcu; Toprak burçları Boğa, Başak ve Oğlak; Hava burcu İkizler, Terazi ve Kova, Su burcu Akrep, Balık ve Yengeç burçlarından oluşmaktadır.

  İkizler burcu su grubu mu?

  Elementler. 12 burç 4 element grubuna ayrılır: Ateş, toprak, hava ve su. Koç, Aslan ve Yay ateş elementindendir. Boğa, Başak ve Oğlak toprak; İkizler, Terazi ve Kova hava ve Yengeç, Akrep ve Balık su burçlarıdır.

  İkizler burcu nasıl ortaya çıktı?

  İkizler Burcu (22 Mayıs-21 Haziran): Castor ve Pollux, Sparta kraliçesinin iki oğludur. Oğullarından biri ölümlü (Pollux) diğeri ise ölümsüzdür (Castor). Birbirlerine sımsıkı bağlı olan iki genç kardeşin sevgilerinin ve dostluğunun sonsuza dek sürmesi için Tanrı Jüpiter onları gökyüzüne çıkarmıştır.

  İkizler burcu bu ay ne olacak?

  Kazalara karşı dikkatli olarak, bedeninizde yapmak istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Uranüs ile bir açı kurmasıyla aile içi gizli konular ortaya çıkabilir, yeniliklere karşı açık olmanız gerektiğini görebilirsiniz. Taşınma ve şahsi alanlarınız ile ilgili konular gündeme gelebilir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.