Irfan Buz Hangi Takımı Tutuyor?

İrfan Buz

Kişisel bilgileri
2015-2017 Yeni Malatyaspor
2017-2018 Osmanlıspor
2019 Samsunspor
2020 Bursaspor

Irfan buz kaç dil biliyor?

Listenin ilk sırasında tam 5 dil bilen İrfan Buz yer alıyor.

Irfan buzun yerine kim gelecek?

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü İrfan Buz, yeni sezon hazırlıkları kapsamında kamp yaptıkları otelin sahasında basın mensuplarına açıklamada bulundu. Deneyimli teknik adam, sarı-siyahlıların eski futbolcusu Benjamin Tetteh ile anlaşmaya yakın olduklarını duyurdu.

Malatya Spor Teknik Direktörü nereli?

İrfan Buz Kimdir? İrfan Buz 15 Nisan 1967 yılı İstanbul doğumlu Türk teknik direktör ve aynı zamanda eski futbolcudur. 15.04.1967 İstanbul doğumludur. 1971 yılında ailesi ile birlikte Almanya’ya göç etti.

Mesut Bakkal hangi takımın teknik direktörü?

Spor haberi Denizlispor, tecrübeli teknik direktör Mesut Bakkal ile sezon sonuna kadar anlaşmaya varıldığını duyurdu. İşte detaylar

Malatyaspor hocası istifa etti mi?

İrfan Buz, takımın 5 haftadır kötü gittiği ve istifa etmeyi düşünüp düşünmediği yönündeki soruya ise ”Ben her zaman Malatyaspor’umuzun iyi olmasını istiyorum. Yönetimimizle birlikte oturacağız, konuşacağız, değerlendirme yapacağız.’ yanıtını verdi.

Malatya Spor teknik direktörü kim olacak?

Rumen Teknik Direktör Marius Sumudica ile yolları ayıran Süper Lig ekibi Yeni Malatyaspor, futbol sorumlusu olarak Adem Büyük’ü takımın başına getirdi.

Malatyaspor Teknik Direktörü istifa etti mı?

Malatyaspor’da teknik direktör Sumudica ile yollar ayrıldıktan sonra takımın başına Adem Büyük getirildi. Bu gelişmenin ardından antrenör Hakan Çalışkan istifa etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.