Ismail Saymaz Hangi Gazete?

Radikal gazetesinde çalışırken Ergenekon haberleriyle meşhur olan Saymaz, devam eden yıllarda ve özellikle 15 temmuz süreci sonrasında davalara olan eleştirisiyle gündeme geldi ve eski solcu kimliğinden ayrılarak daha cumhuriyetçi, Atatürkçü ve göçmen karşıtı düşüncelere yöneldi.

Ismail saymaz KRT den neden ayrıldı?

Saymaz, dün akşamki canlı yayında şu ifadeleri kullandı:

‘Bu ekiple 2 yıldır yayıncılık hayatımızı sürdürdük. Benim açımdan, arkadaşlarımın da izniyle ben ‘Şimdiki Zaman’ programındaki yolculuğumu bu hafta sonlandırıyorum. Bu tartışmalarla kesinlikle ilgisi yok. Bir aydır arkadaşlarıma bildirmiştim.

Ismail saymaz Sözcüden ayrildi mi?

Geçtiğimiz yıl Eylül ayında Sözcü Gazetesi’nde yazmaya başlayan İsmail Saymaz bir veda yazısı yazarak gazeteden ayrıldı. Gazeteci, İsmail Saymaz, bir yıldır köşe yazarlığı yaptığı Sözcü gazetesinden ayrıldığını duyurdu.

Şeyma saymaz kimdir?

İsmail Saymaz’ın eşi olan Şeyda Sayar İspanya’da eğitim gördü. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi’nden mezun olan Şeyda Sayar, İspanya’daki Universidad de Castilla-La Mancha’da eğitimi aldı. Siyah beyaz fotoğraflara meraklı olan Şeyda Sayar çevirmenlik de yapıyor.

Gürkan Hacır KRT den ayrıldı mı?

KRT Televizyonu, 1 buçuk yıldır yayınlanan Gazeteci Gürkan Hacır ve Gazeteci Barış Yarkadaş’ın bulunduğu Şimdiki Zaman adlı programı yayından kaldırdı. Açıklamayı, program sunucusu Hacır yaptı. Hacır, ‘Yaklaşık 1.5 yıldır program yaptığımız KRT TV salı geceleri ekrana gelen Şimdiki Zaman’ı yayından kaldırdı’ dedi.

You might be interested:  Selçuklular Hangi Boydan?

Gürkan Hacırın programı neden bitti?

Barış Yarkadaş: KRT TV yönetimi programı yayından kaldırırken herhangi bir gerekçe göstermedi Gazeteci ve eski CHP Milletvekili Barış Yarkadaş da şu paylaşımı yaptı: ‘Sevgili dostlar; KRT TV’de benim de daimi konuk olarak katıldığım Şimdiki Zaman, kanal yönetiminin aldığı bir karar sonrası yayından kaldırıldı.

Elfin Tataroğlu KRT TV den Ayrıldı mı?

Adnan Bulut devamında da “Uğur Dündar, İsmail Saymaz ve Elfin Tataroğlu ayrılınca program tekrara düşmeye başladı. Haliyle reytinglere de yansıdı. Yerine şimdi ‘Eko-Politik’ adında ekonomi ağırlıklı bir program koyarak devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.

Saymaz Sözcüden neden ayrıldı?

Ayrılık kararıyla ilgili konuşan Saymaz, yeni bir kurumla anlaştığı için Sözcü’yü bıraktığını, ancak şimdilik yeni adresinin adını vermek istemediğini belirtti. Saymaz’ın, yarın son kez yayımlanacak köşe yazısıyla okurlarına veda edeceği belirtiliyor.

Ismail saymaz neden yazmıyor?

İSMAİL SAYMAZ NEREDE YAZIYOR, SÖZCÜ’DEN NEDEN AYRILDI? İsmail Saymaz, Halk TV’ye geçtiği için Sözcü Gazetesinden ayrıldı. İsmail Saymaz, Medya Radar’ın haberine göre Halk TV’nin kadrosuna katıldı. Saymaz, köşe yazılarını halktv.com.tr’de yazmaya devam edecek.

Deniz Zeyrek hangi gazetede yazıyor?

2018 yılında Sözcü gazetesine geçmiş olup yazılarına burada devam etmektedir. 2021’de FOX’da başlayan Orta Sayfa adlı programda yer almaktadır.

Şimdiki Zaman Halk Tv’den neden ayrıldı?

‘4’ÜNCÜ KEZ AYRILDI’

HALK TV yönetimine ve programa katkı sunan tüm emekçilere bugüne kadar gösterdikleri dayanışma için teşekkür ederim. HALK TV, programı kaldırma gerekçesi olarak, farklı TV kanallarına çıkmamızın diğer günlerde kanalın reytinglerini düşürmesi olarak gösterdi.

KRT de Şimdiki Zaman niye yok?

Gazeteci ve eski CHP Milletvekili Barış Yarkadaş da şu paylaşımı yaptı: ‘Sevgili dostlar; KRT TV’de benim de daimi konuk olarak katıldığım Şimdiki Zaman, kanal yönetiminin aldığı bir karar sonrası yayından kaldırıldı. Bizim mesleğin kaderi bu… Artık salı geceleri KRT’de olmayacağız.

You might be interested:  Kadir Gecesi Icin Hangi Gun Oruc Tutulur?

Elfin Tataroğlu Şimdiki Zaman programından ayrıldı mı?

İsmail Saymaz, Barış Yarkadaş ve Ertan Aksoy’un da konuk olduğu Şimdiki Zaman programına verilen reklam arasında rahatsızlanarak canlı yayını terk eden Elfin Tataroğlu, sağlık durumunda hakkında sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: ‘Tansiyon yüksekliği nedeniyle yayından ayrılmak durumunda kaldım.

Gürkan Hacır hangi kanalda program yapıyor?

Halk TV’de başlayıp KRT TV’de devam eden ‘Şimdiki Zaman’ adlı programı hazırlayıp sunmaktadır. Gürkan Hacır, 2007 yılından beri belgesel yapımcılığı ile ilgilenmektedir. Yine kendisinin kurucusu olduğu Sahici Film, güncel konularda araştırma içerikli yapımlar ile aktif durumdadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.