Kanunsuz Topraklar Hangi Gün Saat Kaçta?

Kanunsuz Topraklar her hafta Çarşamba günü saat 20:00 ‘da Fox TV’de ekranlara geliyor. KANUNSUZ TOPRAKLAR BUGÜN YOK MU? (5 OCAK 2022 ÇARŞAMBA) Dizi bugün yılbaşı arası verdiği için ekranlara gelmeyecek.
Kanunsuz Topraklar her hafta Çarşamba günü saat 20:00 ‘da Fox TV’de ekranlara geliyor.

Kanunsuz Topraklar ne Gün Oynuyor?

Kanunsuz Topraklar dizisinin Eylül ayında FOX’ta ekrana geleceği biliniyordu. Kanunsuz Topraklar dizi ilk bölümü ile 29 Eylül 2021 tarihinde Çarşamba günü FOX’ta başladı. Dizi 9 Şubat 2022 Çarşamba günü 16 bölümü ile ekrana gelmesi planlanıyor.

Kanunsuz topraklarda dizisi ne zaman başlayacak?

“Kanunsuz Topraklar” dizisinin yayın tarihi belli oldu. “Kanunsuz Topraklar” dizisinin Eylül ayında FOX’ta ekrana geleceği biliniyordu. “Kanunsuz Topraklar” 29 Eylül Çarşamba günü FOX’ta başladı.

Kanunsuz Topraklar ne zaman bitiyor?

Uğur Güneş ve Esra Bilgiç’in başrollerinde yer aldığı Kanunsuz Topraklar, ekran macerasına 16. bölümüyle veda edecek. Uğur Güneş ve Esra Bilgiç gibi başarılı oyuncuların başrolünde olduğu dönem dizisi Kanunsuz Topraklar, 9 Şubat 2022 Çarşamba akşamı final yapacak.

You might be interested:  Hiking Telefon Hangi Ülkenin?

Kanunsuz Topraklar yayından kaldırıldı mı?

FOX TV’nin sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar, son bölümlerde reytinglerinin düşmesinin ardından kanalın yayın akışından çıkartıldı.

Kanunsuz Topraklar 13 bölüm neden yok?

FOX TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kanunsuz Topraklar’ın yeni bölümü yılbaşı tatili olması sebebi ile ekrana gelmeyecek. Dizinin 13. Bölümü ile 12 Ocak Çarşamba günü izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

Kanunsuz Topraklar hangi kanalda yayınlanıyor?

FOX | Dizi İzle – Kanunsuz Topraklar.

Kanunsuz Topraklar ne zaman başlayacak 2022?

Kanunsuz Topraklar dizisi, 29 Eylül 2021 tarihinde başlamıştır. 9 Şubat 2022 tarihinde final yapmıştır.

Kanunsuz Topraklar konusu gerçek mi?

Kanunsuz Topraklar uyarlama bir dizi değildir.

Eylül 2021’de yayın hayatına başlayan dizi tamamen orijinal bir hikayeye sahiptir. Esra Bilgiç’in GÜlfen karakteri ile 39’lu yılların Cumhuriyet kadınını oynadığı dizinin senaryosu Zülküf Yücel’e aittir.

Kanunsuz Topraklar kaçıncı bölümde?

FOX TV’de yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisinin 16. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizi 16. bölümüyle final yaptı.

Kanunsuz Topraklar neden final yapti?

Bir dönem dizisi olan ve yüksek bütçesiyle dikkat çeken dizinin iddialı olması bekleniyordu. Ancak dizi ilk bölümde ortalama reytingler almıştı. Reytinglerde ortalamanın üzerine çıkamamasının ardından kanal, Kanunsuz Topraklar için final kararı almıştı.

Kanunsuz Topraklar dizisi neden oynamıyor?

Uğur Güneş ve Esra Bilgiç’i buluşturan dönem dizisi Kanunsuz Topraklar, yeni bölümleri dikkat çekiyor. Dizinin yönetmen değişikliği sebebi ile 10 Kasım günü yayımlanması beklenen bölümün paylaşılmayacağı öğrenildi, yayın akışında da yeni bölüm yer almadı.

Kanunsuz Topraklar neden ara verdi?

Fox TV ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan Kanunsuz Topraklar 16. Bölümü ile ekranlara veda ediyor. Düşük reytinglerden dolayı kanalın ve yapımcının sürekli zarar etmesi nedeniyle Kanunsuz Topraklar için erken final kararı alındığı konuşuluyor.

You might be interested:  Melek Balığı Hangi Balıklarla Yaşar?

Kanunsuz Topraklar kaç bölüm oynadı?

Başrollerinde Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili yer almaktadır. Dizi, 9 Şubat 2022 tarihinde yayınlanan 16. bölümü ile final yaparak sona erdi.

Kanunsuz Topraklar 29 aralık neden yok?

Kanunsuz Topraklar 29 Aralık Neden Yok? Kanunsuz Topraklar dizisi 29 aralık 2021 de ne yazık ki bölüm yetişmediği için yayınlanacak. Covid 19 olan oyuncular sete çıkamadığı için Kanunsuz Topraklar’ın yeni bölüm çekimleri yetiştirilemedi. Kanunsuz Topraklar yeni bölümü ile 12 ocak 2021 de yayında olacak.

12 Ocak Kanunsuz Topraklar var mi?

İşte detaylar Kanunsuz Topraklar son olarak aralık ayında 12. bölüm ile seyircisinin karşısındaydı. Dizinin 12 Ocak Çarşamba akşamı yayımlanması beklenirken, bölüme dair fragman da paylaşılmadı. Kanalın yayın akışında da yeni bölüme dair detay verilmedi.

Kanunsuz Topraklar bugün niye oynamıyor?

KANUNSUZ TOPRAKLAR BU AKŞAM YOK MU, NEDEN YOK? Uğur Güneş ve Esra Bilgiç’i buluşturan dönem dizisi Kanunsuz Topraklar, yeni bölümleri dikkat çekiyor. Dizinin yönetmen değişikliği sebebi ile 10 Kasım günü yayımlanması beklenen bölümün paylaşılmayacağı öğrenildi, yayın akışında da yeni bölüm yer almadı.

Kanunsuz Topraklar neden final yaptı?

Ortalama reytinglerde kalan ve tüm çabalara rağmen reytinglerini yükseltemeyen dizi, artan maliyetleri karşılayamadı. Dizi, beklenen reklam getirisini de getirmedi. Yönetmen değişikliği, yeni karakterlerin diziye dahil olması gibi çalışmaların da işe yaramamasıyla final kaçınılmaz oldu.

Kanunsuz topraklarda dizisi nerede çekiliyor?

Kanunsuz Topraklar dizisi Zonguldak’ta çekiliyor. Ayrıca Kanunsuz Topraklar dizisinde Zonguldak’ta madenlerin olduğu bir kasabadan sahneler yer alıyor.

Topraklar niye oynamıyor?

FOX ekranlarında her çarşamba yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisi bu akşam yayın akışında yer almadı. Sevilen dizinin izleyicileri Kanunsuz Topraklar neden yok sorusuna yanıt arıyor Kanunsuz Topraklar dizisi yaşanan yönetmen değişikliği sebebiyle bu akşam ekranda yer almıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.