Kasaba Doktoru Hangi Gün Yayınlanıyor?

Kasaba Doktoru dizisi her hafta Cuma günü TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

Kasaba doktorları hangi gün?

Senaryosunu İlker Aslan ve Barış Erdoğan’ın uyarladığı Kasaba Doktoru dizisi ilk bölümüyle 8 Nisan 2022 Cuma akşamı TRT 1 izleyicisi karşısına çıkacak

Kasaba Doktoru bu gün var mı?

Kasaba Doktoru dizisi yeni bölümü ile Cuma akşamları TRT1’de izleyicisiyle buluşacak.

TRT 1 Kasaba Doktoru saat kaçta?

Kasaba Doktor dizisinin bugün saat kaçta ekrana geleceği sorgulanıyor. Peki ama Kasaba Doktor bu akşam var mı? Kasaba Doktor dizisi her Cuma saat 20:00’de TRT 1 TV’de yayınlanıyor.

Kasaba Doktoru 14 bölüm ne zaman?

Kasaba Doktoru 14. Bölüm Fragmanı ( 2 Eylül’de Başlıyor) – YouTube.

Kasaba Doktoru ne zaman başladı?

Kasaba Doktoru, ARC Film imzalı, ilk bölümü 8 Nisan 2022 tarihinde yayınlanan medikal, dram ve aşk türündeki Türk yapımı televizyon dizisidir. Başrollerini Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Hazal Subaşı paylaşmaktadır. Dizi, bir Güney Kore yapımı olan Dr. Romantic dizisinden uyarlanmıştır.

Kasaba Doktoru dizisi ne zaman başlayacak?

TRT 1’in sevilen yapımlarından Kasaba Doktoru dizisi 12 Eylül 2022 Cuma günü 14 bölümü ile yeni sezonunda başlayacak.

Bugün TRT 1 de Kasaba Doktoru var mı?

İlgiyle takip edilen Kasaba Doktoru’nun yeni bölümü 24 Haziran Cuma günü, saat 20:00’de TRT 1’de yayınlanacak.

You might be interested:  Biruni Hangi Yüzyılda Yaşamıştır?

Kasaba Doktoru kaçıncı bölümde?

TRT 1’in ekranlarının sevilen dizisi Kasaba Doktoru’nun 13. bölüm sezon finaliyle ekranlara ara veriyor. Kasaba Doktoru’nın 13. bölüm sezon finali bölümü yayınlandı. Kasaba Doktoru sezon finali bölümüyle 1 Temmuz Cuma günü saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında.

Kasaba Doktoru 2 sezon ne zaman başlayacak?

Bir çok oyuncu ile sözleşmede de zaten dizinin uzun soluklu bir iş olduğu ve 2. sezonun da planlandığı söylendi. Kötü reytinglerde almayan Kasaba Doktoru dizisi çok özel bir durum olmazsa 2022 2023 yeni sezonunda da cuma akşamları Trt 1 ekranlarında olmaya devam edecek.

Kasaba Doktoru sezon finalinden sonra ne zaman başlayacak?

Dizinin bir sonraki sezonu hakkında açıklama yapan Akbaba şunları kaydetti: ‘2 bölüm çektikten sonra sezon finali yapacağız. Ağustos ortası belki de sonu gibi de tekrar yayına başlayacak.’

Kasaba Doktoru hangi hastanede çekiliyor?

Kasaba Doktoru dizisi çekimleri tüm hızıyla İstanbul Küçük Çekmece de bulunan BHT CLINIC İstanbul Tema Hastanesinde ve İstanbul Maltepe de bulunan küçük butik bir özel hastaneden devam ediyor.

Kasaba Doktoru sezon finalinden sonra ne zaman başlayacak?

Dizinin bir sonraki sezonu hakkında açıklama yapan Akbaba şunları kaydetti: ‘2 bölüm çektikten sonra sezon finali yapacağız. Ağustos ortası belki de sonu gibi de tekrar yayına başlayacak.’

Kasaba Doktoru ne zaman bitiyor?

Kasaba Doktoru Ne Zaman Final Yapacak? Kasaba Doktoru 10. bölümü ile 1. sezon finalini yapmayı planlıyor. Kasaba Doktoru 10 haziran 2022 de ya final yada sezon finali yapacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.