Koç Erkeği Hangi Burçla Evlenmeli?

Terazi Dengeli ve uyumlu olan Teraziler, Koçların evlenebileceği burçlar arasında yer alıyor. Zıt burçlar birbirini çeker savını kanıtlarcasına, ilk elektrik, Terazilerin kibar ve çekici havasıyla, Koçların karizmatik ve popüler kişiliği arasındaki çekim üzerine kurulur.
Koç ve Terazi evliliği için mükemmel bir birliktelik diyebiliriz. Terazi çekici, nazik, baştan çıkarıcı, zarif ve romantiktir. Koç’un hareketli yapısı Terazi’ye ters gelebilir ama aralarında büyük bir aşk doğması kaçınılmazdır.

Koç erkeği kimle evlenmeli?

Koç burcu erkeğinin en iyi anlaşacağı ve uyumlu olduğu burç ikizler olarak bilinmektedir. İkizler burcu kadınıyla yapıları gereği bir uyum içerisinde olurlar. Koç burcu erkekleri girişken ve kendilerini iyi ifade eden kadınlarla evlenmek isterler.

Koç burcu erkeği hangi burçla aşk yaşar?

Koç erkeğinin en iyi anlaştığı burç Terazidir. Hatta romantik ilişki anlamında bu ikili mükemmel bir uyuma sahip olacaktır çünkü Koç Terazinin zarif havası ve güzel hareketlerinden gözlerini alamazken Terazi de Koç erkeğinin güçlü karakterinden ve verdiği güvenden son derece etkilenir.

You might be interested:  Türkiye Tohum Gen Bankası Hangi Ildedir?

Koç burcu hangi burçla evlenmeli?

Çapkın Koç burcu; Terazi, İkizler ve kendi burcundan birisi ile yüksek cinsel çekim gücüne dayalı ilişkiler yaşayabilir fakat konu aşk ve evlilik olunca, Aslan ve Yay burçları ile kalıcı bir evlilik mümkündür.

Koç burcu hangi burca aşık olur?

İkizler zekası ile koç burcu kadınını etkiler ve kalbini fetheder. Koç kadınlarının evlenebileceği diğer bir burç ise terazidir. Dengeli ve uyumlu olan teraziler koç burçları ile anlaşabilen burçlar arasında yer almaktadır.

Koç burcu erkeği neye kızar?

Karşınızdakinin neye kızıp kızmayacağını burcuna göre tespit edebilirsiniz. Koç: Koç burcunu kızdırmanın en kolay yolu egosunu zedelemektir. Onaylanmamaktan nefret eder. Yaptığı ve emek verdiği şeyleri eleştirip başarısız olduğunu hissettirirseniz koç burcu öfkeden deliye dönebilir.

Koç erkeği hangi burçla anlaşamaz?

‘Koç burcu insanlar girişken ve yönetmeye yönelik yaptığı hareketler sayesinde kolay yönetilebilen aslan ve yay burçlarıyla iyi anlaşırken, yönetilmeyi sevmeyen başına buyruk bir burç olan terazi burcuyla araları iyi değildir.’

Koç burcu hangi burçlarla aşk yaşar?

Ayrıca Koç burcu, güvenilir Balık burcu ile de iyi anlaşır. Bir de Koç’un hiç anlaşamadığı burçlar var: İkizler ve Aslan. İkizler, Koç’a göre fazla ateşlidir; Aslan burcu ise Koç’a hükmetmek isterse ortalık karışabilir. Boğa lüksten hoşlanır, şımartılmak ister.

Koç burcu erkeği aşık olduğu kadına nasıl davranır?

Koç burcu erkeği aşık olduğu kadına karşı romantik sürprizler hazırlamak ve sürekli olarak onu şaşırtmak istemektedir. Koç burcu erkeği aşık olduğu kişiye özen gösterir ve aşık oldukları kişiye değer verdiğini davranışları ille de göstermek ister.

Koç burcu erkeği nasıl sevişir?

Zor bir karakter olmalarına rağmen koç erkekleri en küçük şeylerden bile mutlu olurlar. Bu sebeple de küçük sürprizlerden çok hoşlanırlar. Koç burcu erkeklerinin hoşlandığı bir diğer özellik ise gözü kara olmaktır. Özgür ve maceraperest bir burç olmalarından dolayı kendilerine eşlik edecek bir partner ararlar.

You might be interested:  8 Aralık Hangi Burç?

Koç burcuna en uyumlu burç hangisi?

Koç ile hem çok iyi dost hem de çok iyi bir partner olabilecek bir burç ise İkizlerdir. Zaman zaman anlaşmazlık yaşayacak da olsalar Koç ve İkizler ister dost ister sevgili olsun, beraber dolu dolu eğlenmeyi ve hayatın tadını çıkarmayı iyi bilirler.

Koç burcunun ruh eşi hangi burç?

Koç burcu tutkulu kişiliğiyle bilinir. Bir konuda karar verdiklerinde kimse onları durduramaz. Bu nedenle özgürlüğe önem veren burçlarla birlikte olmalıdır. Ateş grubundan Aslan ya da Yay, sizin için harika bir partner olabilir.

Koç burcu kimlerle anlaşamaz?

Koç burcunun anlaşamadığı burçlar arasında ilk sırada terazi burcu ve aslan burcu gelir. Koç burcu insanları yapısal olarak daha çok sakinlikleri bir o kadar da mütevazilikleri ile bilinirler. Fakat aslan burcu insanları egolu yapılarının yanı sıra terazi burçlarının kendini beğenmiş halleri pek de hoş karşılanmaz.

2022 Hangi burcun yılı olacak?

Bereketin, şansın ve bolluğun gezegeni Jüpiter 2022 yılında Balık burcunda gerçekleşecek bir yıllık seyahatine başlıyor. Her burcun şanslı olduğu alan değişecek. Jüpiter her yıl bir burçta seyahat eder ve bizlere seyahat ettiği burç konusunda şanslar verir.

Koç burcu aşkı sever mi?

Kendi dürtü ve istekleri onu yönetecek kadar kuvvetlidir. Biraz maymun iştahlı olarak bilinen koç burcu aşk hayatında baskın olmayı sever. Çok sevdiği bir şeyden bir anda vazgeçip başka çok seveceği bir şey bulmaya eğilimlidir. Koç burcu aşk hayatında bile adrenalin peşindedir.

Koç burcu hangi burçla iyi anlaşır?

Hangi burçlarla anlaşıyor sunuz?

 • Koç Arası çok iyi: Aslan, Yay
 • Boğa. Arası çok iyi: Başak, Oğlak.
 • İkizler Arası çok iyi: Terazi, Kova.
 • Yengeç Arası çok iyi: Akrep, Balık.
 • Başak. Arası çok iyi: Boğa, Oğlak.
 • Terazi. Arası çok iyi: Boğa, Başak.
 • Yay. Arası çok iyi: Koç ve Aslan.
 • Oğlak. Arası çok iyi: Boğa, Başak.
 • You might be interested:  12 Levha Kanunları Hangi Uygarlık Tarafından Oluşturulmuştur?

  Koç burcu erkeği aşk acısı çeker mi?

  Koç’un ilişkisi sonsuza dek sürse de ilk günlerdeki hevesi çoktan kaçar! Rakipleri arasında tercih edilmiş olmak onu kazanan koltuğuna oturtur! Anlaşmalı ayrılıkları sorun edip, acılara dalıp meseleyi uzatmaz! Ama terk edildiyse öfkesi kolay dinmez, bu mağlubiyetin acısı kolay çıkmaz!

  Koç burcu erkeği nasıl sevişir?

  Zor bir karakter olmalarına rağmen koç erkekleri en küçük şeylerden bile mutlu olurlar. Bu sebeple de küçük sürprizlerden çok hoşlanırlar. Koç burcu erkeklerinin hoşlandığı bir diğer özellik ise gözü kara olmaktır. Özgür ve maceraperest bir burç olmalarından dolayı kendilerine eşlik edecek bir partner ararlar.

  Koç burcu erkeği aşık olduğu kadına nasıl davranır?

  Koç burcu erkeği aşık olduğu kadına karşı romantik sürprizler hazırlamak ve sürekli olarak onu şaşırtmak istemektedir. Koç burcu erkeği aşık olduğu kişiye özen gösterir ve aşık oldukları kişiye değer verdiğini davranışları ille de göstermek ister.

  Koç burcu erkeği ne tür kadınlardan hoşlanır?

  Her şeyde estetik ve güzellik arayan koç burcu erkeği bu nedenle bakımlı ve güzel kadınlardan hoşlanır. Koç erkeği liderlik vasfına sahip olduğundan dolayı aşık olacağı kadının da öz güveninin yüksek olmasını ister. Aynı zamanda koç burcu erkeği yüksek entelektüel seviyelerine sahip kadınlardan etkilenir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.