Masumiyet Hangi Gun?

Yönetmenliğini Aytaç Çiçek’in, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın üstlendiği “Masumiyet”, sürpriz gelişmelerle dolu yeni bölümüyle pazartesi saat 20.00’de FOX’ta.

Masumiyet hangi kanalda ve hangi gün?

Fox ekranlarında dizi izleyicileri karşısına çıkan Masumiyet dizisi, sevilerek takip ediliyor. Dizi her çarşamba yeni bölümleri ile ekranda oluyor.

Masumiyet dizisi ne zaman oynuyor?

Birçok ünlü ismi kadrosunda barındıran Masumiyet Dizisi, FOX TV ekranlarında Çarşamba günleri saat 20.00’da seyirciyle buluşmuştu. İlk bölümü 24 Şubat Çarşamba günü saat 20.00’de ekranlara gelen Gold film imzalı Masumiyet dizisi, 24 Mayıs 2021 tarihinde ekranlara veda etti.

Masumiyet dizisinin konusu ne?

Konusu. Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil; babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur.

Bu akşam Masumiyet var mı?

Yönetmenliğini Ömür Atay’ın, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı “Masumiyet”, sürpriz gelişmelerle dolu yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de FOX’ta.

Deniz Çakır’ın yeni dizisi hangi kanalda?

Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı “Masumiyet” dizisinin oyuncu kadrosu tamamlandı. Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ekranlara dönüyor!

You might be interested:  8 Nisan Hangi Gün 2022?

Masumiyet nereden izleyebilirim?

FOX TV ekranlarında ilk bölümü yayınlanan Masumiyet 1. bölüm full izle. Diziyi FOX TV’nin kendi resmi internet sitesinden keyifle izleyebilirsiniz.

Masumiyet en son kaçıncı bölüm?

Masumiyet 13. Bölüm (Final) – YouTube.

Masumiyet dizi nerede çekiliyor?

Masumiyet dizisinin çekimleri çoğunlukla Kocaeli’de gerçekleşiyor. Kocaeli’ne bağlı Kandıra, Derince, Gebze, İzmit, Dilovası, Körfez, Kartepe, Gölcük, Karamürsel, Başiskele gibi hemen hemen tüm ilçeler dizinin çekimleri için kullanılıyor.

Mahkum hangi gün?

Mahkum dizisi her Perşembe saat 20:00’da yeni bölümü ile Fox TV’de yayınlanıyor.

Masumiyet filmi kaderin devamı mı?

Kader, Zeki Demirkubuz’un 1997 yapımı ikinci filmi Masumiyet’in kahramanları Uğur ve Bekir’in geçmişlerini anlatmaktadır.

Masumiyet dizisi neden bitti?

Yeni projelerde buluşmak üzere…” açıklamasıyla duyurdu. Yayın günü çarşamba gününden pazartesi gününe alınan dizi, düşük reytingleri nedeniyle 13. bölümün ardından ekranlara veda edecek.

Masumiyet ne demek oluyor?

Masumiyet Karinesi, Bir kişinin bir suçu işlediği kanuna uygun somut ve kesin olan delillerle ispat olunmadığı sürece bu kişinin suçsuz olduğunun kabul edilmesine dayanmaktadır.

Masumiyet Final suçlu kim?

Köprüleri atmış olan Bahar, son sözünü mahkemede söylerken Ela’yı döven kişinin İlker olduğunun ortaya çıkması son bölüme damga vurdu. Suçunu itiraf eden İlker mahkemede 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Final anında Ela ve İrem’in birbirlerine destek olması ise sosyal medyada ilgi gördü.

Masumiyet filmi Orhan kim?

Yusuf’un filmin başından beri ‘hapisteki arkadaşım iş ayarlayacak’ dediği adam Zagor’un kendisi yani Orhan. Yusuf İstanbul’a giderken bu haber yayınlanıyor. Yani Orhan hapisten kaçmış ve öldürülmüş.

Leave a Reply

Your email address will not be published.