No 309 Hangi Otelde Çekildi?

13 – Acquaverde Otel Fox Tv’de yayınlanan, romantik komedi türünde olan gençlik dizisi No 309, Acquaverde Otel ‘de Ağva ‘nın huzurlu ortamında çekilmişti. Ağvaya kışın gidilir mi? Ağva ‘da Kış Mevsimi – Bembeyaz Ormanlar Ağva, kış mevsiminde Karadeniz’in soğuğunu yaşayan bölgelerden biridir.
Fox Tv’de yayınlanan, romantik komedi türünde olan gençlik dizisi No 309, Acquaverde Otel ‘de Ağva’nın huzurlu ortamında çekilmişti.

No 309 54 bölüm hangi otelde çekildi?

Fox Tv’de yayınlanan, romantik komedi türünde olan gençlik dizisi No 309, Acquaverde Otel’de Ağva’nın huzurlu ortamında çekilmişti.

309 dizisi nerede çekiliyor?

No 309

No: 309
Mekân İstanbul
Gösterim süresi 150 dakika
Yapım şirketi Gold Film
Yayın bilgileri

Sen Çal Kapımı son bölüm hangi otelde çekildi?

Acquaverde Hotel & Bar & Resturant | Ağva İstanbul.

Rüzgarın kalbi hangi otelde çekildi?

Rüzgarın kalbi Rüzgargülü Butik Otel;) – Rüzgar Gülü Butik Otel, Alaçatı Resmi.

No 309 çiçekçi dükkanı nerede?

Lale’nin annesi ve kardeşleriyle beraber sahibi olduğu ve çalıştığı çiçekçi dükkanı İstanbul Çengelköy Rasathane’de bulunan ilkokulun yanında yer alıyor.

Poyraz Karayel evi nerede?

Poyraz Karayel

İstanbulda Çekmeköy’de hamidiye mahallesi. Kadıköy’de Kemal Atatürk Anadolu Lisesinin yanında pembe renkli ev.

You might be interested:  Arkeler Hangi Ortamda Çoğalabilir Ler?

Sen Çal Kapımı şirket nerede çekiliyor?

Ayrıca dizide yer alan konutların İstanbul Maslak’ta bulunduğu söylenilmektedir. Buna ek olarak dizide yer alan ofisin hangi ilçede olduğu bilinmiyor fakat dizi İstanbul’da çekildiği için ofis de İstanbul şehrinde yer almaktadır diyebiliriz.

Sen Çal Kapımı yaz sezonu nerede çekiliyor?

Sen Çal Kapımı nerede çekiliyor? Sen Çal Kapımı dizisinin birçok sahnesi İstanbul’da çekiliyor. Kerem Bürsin’in canlandırdığı Serkan karakterinin evi olan villa izleyenlerin oldukça dikkatini çekmiş durumda. Serkan Bolat karakterine ait olan bu villa İstanbul’un Tarabya semtinde yer alıyor.

Sen Çal Kapımı Eda evi nerede?

Çünkü bu ev aynı zamanda Leyla ile Mecnun dizisinde de vardı. Eda’nın teraslı evi İstanbul Keçiburnun’da yer alıyor. Eda´nın evinin tam adresi, Direkli Sk. No:28, Kireçburnu, 34457 Sarıyer/İstanbul’dur.

Rüzgarın kalbi dizisi nerede çekiliyor?

Deniz Baysal ve Burak Serdar Şanal’ın başrollerde oynadığı Rüzgarın Kalbi dizisi oyuncuları İzmir Foça’da kamera karşısına geçmişti. Bosna Hersek, İstanbul ve Foça’da da çekimler yapıldı.

Kaçak gelinlerin çekildiği ev nerede?

Kaçak Gelinler: Dizi Kadıköy ve Moda’da çekildi. Kaderimin Yazıldığı Gün: Star Tv’de yayınlanmaya devam eden dizi Yeniköy, Üsküdar, Kadıköy, Tuzla gibi İstanbul’un çeşitli yerlerinde çekiliyor.

Dizilerde hastane sahneleri nerede çekiliyor?

Dizinin çoğu sahnesi İstanbul’da Beşiktaş ve Galata gibi semtlerde çekiliyor. Dizideki hastane Uluçınar Hastanesi olarak geçmektedir.

Kuzguncukta hangi diziler çekildi?

Türk televizyonunun unutulmaz dizilerinden Perihan Abla ise Üsküdar Kuzguncuk’ta çekilen dizilerdendir. 1993’te seyirciyle buluşan Süper Baba dizisi Çengelköy’de çekildi. 2002’de Atv’de yayınlanmaya başlayan Ekmek Teknesi de yıllarca Üsküdar Kuzguncuk’ta çekildi.

Kuzey Güney dizisi nerede çekiliyor?

İşte cevabı Dizinin ilk bölümleri İstanbul Üsküdar\’a bağlı Doğancılar Caddesi\’nde çekiliyordu. Tekinoğlu ailesi bu sokakta bulunan Tekinoğlu Unlu Mamülleri ve üzerindeki ahşap binada oturuyordu. Ailenin yaşadığı evin çekimleri ise fırının karşısında bulunan Doğan Palas Apartmanı\’nda gerçekleştiriliyordu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.