Ocağın 19 Hangi Burç?

19 OCAK HANGİ BURÇ? 19 Ocak burcu Oğlak’tır. 19 Ocak günü doğanların burcu Oğlak burcudur. 22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasında doğanların burcu Oğlak burcudur. Bu bakımdan 19 Ocak günü doğum günü olanların burcu da Oğlak oluyor. 19 Ocak günü burcu : Oğlak OĞLAK BURCU GÜNLERİ NE ZAMAN?
’19 Ocak, Oğlak burcuna ait olan bir gündür ve bu tarihte doğan herkes Oğlak burcuna sahiptir. Oğlak burcu genel olarak kuruntu yapan bir burç olarak bilinir. Zor ilişkiler kurmaları ile bilinen bir burçtur. Ciddi, güçlü iradeli ve tutucu özelliğe sahip olan bir burç olarak bilinir.

19 Ocak hangi burca geliyor?

19 Ocak’ta doğan kişilerin burcunun Oğlak olduğu bilinir. 22 Aralık ila 20 Ocak arasında doğan tüm kişilerin burcu Oğlak olarak kabul edilir. Her burçta olduğu gibi Oğlak burcunun da kendine özgü olan özellikleri bulunur.

19 Şubat hangi burç olur?

19 Şubat tarihinde dünyaya gelen kişilerin burçları hava grubuna ait bir burç olan, Kova burcu oluyor.

Oğlak burcu özellikleri nelerdir?

Oğlak burcu özellikleri (22 Aralık – 19 Ocak)

You might be interested:  Temmuz Ayında Doğanlar Hangi Burç?
 • Sembolü: Oğlak.
 • Elementi: Toprak.
 • Niteliği: Kardinal (öncü)
 • Yönetici gezegeni: Satürn (disiplinin ve olgunluğun gezegeni)
 • Renk: Kahverengi, siyah.
 • Gün: Cumartesi.
 • Uğurlu sayılar: 4, 8.
 • Uğurlu taşları: Turmalin, Zirkon, Yakut, Lal, Malahit.
 • Oğlak burcu kadını nasıl olur?

  Oğlak burcu kadını büyük hedeflere sahiptir, beceriklidir ve çalışkandır. O başarılı olmaya kararlıdır ve bir kadın olarak gerektiğinde iddialı olabileceğini garanti eder. Her zaman büyük resmi görür ve felsefi olarak iyiyle kötüyü birlikte algılar.

  Oğlak burcu erkeği nasıl olur?

  ‘Kendilerine her fırsatta güvenen Oğlak burcu erkekleri dik başlı ve inatçı bir yapıya sahipler. Aynı zamanda içlerine de kapanık olan Oğlak burcu erkekleri otoriter ve özgüven sahibi olurlar. Bu burcun erkekleri oldukça çalışkandır. İş yaşamı Oğlak burcu erkeği için oldukça önem taşır.

  Oğlak burcu hangi burçla evlenmeli?

  Başak, oğlak ve Balık ile sıcak aşk ilişkileri yaşayabilecek olan Oğlak burçları, temkini elden bırakmaz. Evlilik için kendisine en uygun burçlar ise Başak ve Boğalar arasındadır.

  Oğlak burcu umursamaz mı?

  Genelikle soğuk, duygusuz ve umursamaz olarak algılanır. Aslında onun sırrı, dünyadan korumak zorunda olduğunu düşündüğü hassas ve saf kalbidir. Oğlak erkeği çoğunlukla alaycı ve nihilist bir bakış açısına sahiptir.

  20 Şubat Kova mi balık mi?

  20 Şubat burcu Balık’tır. 20 Şubat günü doğanların burcu Balık burcu olmaktadır. 20 Şubat – 20 Mart tarihleri arasında doğanların burcu Balık’tır. Bu yüzden 20 Şubat günü doğum günü olanların burcu da Balık olmaktadır. 20 Şubat yükselen burcunuzu hesaplama sitelerinden hesaplayabilirsiniz.

  Şubat Kova mı?

  1Şubat ve 21 Şubat arsında doğan kişiler Kova burcu olurken 21 Şubat ve 21 Mart arasında doğan kişiler Balık burcu olarak kabul edilmektedir.

  You might be interested:  Türk Medeni Kanunu Hangi Devletten Alınmıştır?

  Kova burcu erkeği nasıl olur?

  Kova burcu erkeği nazik, iyimser, özgürlüğüne düşkün ve çok yönlü yapısıyla dikkati çeker. Çok yönlü oluşu zor anlaşılan bir kişilik sergilemesine neden olur. Duygularını kolay kolay belli etmez. Hoş ve neşeli kişiliği toplum içinde sevilen bir insan olmasını sağlar.

  Oğlak burcu nelerden hoşlanır?

  Hem aşk hem de iş hayatında ciddiyete oldukça önem veren oğlak burcu, sabitlik ve gücen arar. Maddi güvenlik oğlak burçları için oldukça önemlidir. Maddi güç ve güven oğlak burcu sevdikleri arasında yer alır. Nostaljik dokulara sahip hatıralar, olaylar ya da güzel antikalar, oğlak burcunun ilgisini çeker.

  Oğlak burcu ne sevmez?

  Örneğin; laubalilik, oğlak burcunun karakter yapısına uymayacağından oğlak burcu sevmedikleri arasında yer alır. Oğlak burcu abartılı işler içinde bulunmayı sevmez. Bu neden ile büyük organizasyonlar, abartılmış duygular ya da gereğinden fazla önem yüklenen konular oğlak burcu sevmedikleri arasında yer alır.

  Oğlak burcu soğuk mudur?

  Oğlak burcu diğer insanlara karşı mesafeli davranır. Bu özelliği diğer insanlar tarafından soğuk olarak nitelendirilmesine yol açar. Ancak Oğlak burcu bu tercihinden vazgeçmez ve kendi kalıplarından dışarı çıkmaz, çıkılmasını da istemez.

  Oğlak burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

  Oğlak burçları ile en uyumlu burçlar genellikle Boğa, Başak, Akrep ve Balık olarak kabul edilir. Oğlak burcu ile en az uyumlu burçlar da Koç ve Terazi olarak kabul görür.

  Oğlak burcu erkeği nasıl olur?

  ‘Kendilerine her fırsatta güvenen Oğlak burcu erkekleri dik başlı ve inatçı bir yapıya sahipler. Aynı zamanda içlerine de kapanık olan Oğlak burcu erkekleri otoriter ve özgüven sahibi olurlar. Bu burcun erkekleri oldukça çalışkandır. İş yaşamı Oğlak burcu erkeği için oldukça önem taşır.

  You might be interested:  Eyüpsultan Belediye Başkanı Hangi Partiden?

  Kova burcu nasıl bir kişiliğe sahiptir?

  Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar.

  Oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

  Çok özgüvenli hatta egoist olan bir burçtur. Duygularını ve düşüncelerini çok iyi yönetebilen oğlak burcu her zaman peşinden koşulmasını ister. İlişkide kovalayan değil, kovalanan olmalıdır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.