Paycell Hangi Atm?

Paycell Kart’ınla işlem yapabileceğin ATM’ler: Akbank T.A.Ş. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Burgan Bank A.Ş.

Paycell hangi ATM lerden para çekilir?

Paycell Kart’ın ile banka ATM’lerinden ve PTTmatiklerden para çekilebilir. Paycell Kartlara Paycell uygulamasından banka kart ile, Turkcell Mağazaları’ndan nakit olarak, banka hesaplarından EFT/havale yöntemi ile veya banka ATM’lerinden ve PTTmatiklerden bakiye yükleme işlemi yapılabilir.

Paycell kart nerelerde kullanılabilir?

Paycell nerelerde geçerli? Paycell logosunu gördüğün anlaşmalı iş yerlerinde, mobil uygulamalarda ve web sitelerinde kullanabilirsin. Paycell ödeme platformu şu anda anlaşmalı SHELL Akaryakıt İstasyonlarında, ZUBİZU mobil uygulamasında, turkcell.com.tr alışverişlerinde ve 532 Çağrı merkezinden kullanılmaktadır.

Paycell aylık ücret kesiyor mu?

Pasaj, Turkcell iletişim merkezleri, Ereyon, Zubizu ve İncehesap üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılan bu tarz krediler için aylık üyelik ücreti 1,99 TL’dir.

Paycell kart aylık ücreti ne kadar?

Paycell Onay Vermediğim Halde

5747 onay kodunu kullanarak kriptoparatahmini servisinden aylık üyelik ücreti 78 TL tutarındaki satın alma işleminizi Turkcell Mobil Ödeme ile gerçekleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Ascus Hangi Durumlarda Görülür?

Paycell kart ile marketten alışveriş yapılır mı?

Paycell uygulamasını uygulama marketlerden ücretsiz indirebilirsiniz. Paycell Uygulamasını indirmek icin tıklayın. Paycell QR ile hızlı, güvenli ve temassız alışveriş yapmak için Paycell uygulamasından QR İşlemlerine tıklayıp Şok Mağaza Kasalarında bulunan Paycell QR okuyucuya QR kodunuzu okutun.

Paycell her yerde geçer mi?

Paycell Kart kullanım olarak banka hesap kartlarından ya da kredi kartlarından farklı değildir. Mağazalarda ve internette diğer kartların kullanıldığı her yerde kullanılabilir.

Paycell kart hangi marketlerde geçerli?

Satış Noktaları

 • Turkcell Mağazaları ve turkcell.com.tr.
 • D&R mağazaları ve d&r.com.tr,
 • hepsiburada.com,
 • n11.com,
 • PTT şubeleri,
 • Şok Marketler,
 • Paycell ile Trendyol da alışveriş yapılır mı?

  Paycell’le | Paycell Kart ile Trendyol’da Tek Seferde 100 TL ve Üzeri Harcamaya 40 TL Avantaj!

  FUPS kart para kesiyor mu?

  Kullanım ücreti ödemezsin. İnternette ve dünyanın her yerinde kullanabilirsin. Ödemelerini temassız yapabilirsin. İkili Hesap özelliği ile kartına iki şifre belirleyerek, kartını iki ayrı hesapta kullanabilirsin.

  FUPS kart kaç TL kesiyor?

  Tüm ATM’lerden nakit çekebilirsin. %1 + 0.91 TL Sadece BKM komisyonu alınmaktadır.

  Paycell kart ne kadar para yüklenir?

  Paycell Kart’a ay içerisinde en fazla 1250 TL yükleyebilir ve harcayabilirsiniz. Kartının anlık bakiyesi 1250 TL’yi geçemez. Turkcell Mağazaları’ndan KYC (Kimlik Teyidi) yapan müşterilerimiz aylık 20.000 TL’ye kadar yükleme ve harcama yapabilir.

  Paycell 600 TL limit nedir?

  Paycell sana belirli miktarda (600 TL) hazır limit kullandıran kart çıkarma imkanı olan bir uygulama. Bazı aylarda faturama yansıtılacak şekilde bu hazır limiti kullandım.

  0 850 622 60 60 kim?

  Paycell Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum

  0850 622 60 60 numaralı hattınızı arayınca Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanıyor ve biz Paycell e hizmet vermiyoruz yanlış aramışsınız deyip kapatıyorlar.

  You might be interested:  Yemek Sepeti Hangi Illerde?

  Paycell kart şoktan para yüklenir mi?

  Paycell Kart’a Şok Market’lerde Tek Seferde 50 TL ve Üzeri Bakiye Yüklemenize 10 TL Hediye! Paycell Kart’a Şok Market’lerde Tek Seferde 50 TL ve Üzeri Bakiye Yüklemenize 10 TL Hediye!

  Paycell para transferi nasıl yapılır?

  Dilediğiniz kişiye para istemesine gerek kalmadan para göndermek isterseniz Paycell uygulamanızda ana sayfada yer alan “Para Gönder” özelliğini seçerek, dilediğiniz numaraya para gönderebilirsiniz. Sizden para istendiğinde, telefonunuza Paycell uygulamasından bildirim ya da SMS gelir. Uygulamaya giriş yapılır.

  Paycell ile Trendyol da geçerli mi?

  Paycell’le | Paycell Kart ile Trendyol’da Tek Seferde 100 TL ve Üzeri Harcamaya 40 TL Avantaj!

  Paycell hazır limit nasıl çekilir?

  Paycell Karttan Nakit Para Çekilir mi? Paycell kartınıza, Paycell hazır limitinizi yüklemenizin ardından bu kart üzerinden Paycell hesabınıza tanımlamış olduğunuz IBAN adreslerinizden herhangi birine doğrudan nakit gönderimi yapabilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.