Ramazan Arıtürk Hangi Parti’Den?

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde avukatlığını yapan ve halen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı A.Müfit Gürtuna’nın danışmanı ve avukatı olan Ramazan Arıtürk, AK Parti’den Konya milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Dr Ramazan Arıtürk aslen nereli?

İngilizce ve Rusça bilen, 36 yaşında, evli ve bir çocuk babası olan Ramazan Arıtürk, ilkokulu Beyşehir’in Bayat köyünde, ortaokulu Beyşehir’de tamamladıktan sonra, 1982’de İstanbul Bahçelievler’e yerleşti. Bakırköy İmam Hatip Lisesi ve Bağcılar Dr.

Dr Ramazan Arıtürk hukukçu kimdir?

Ramazan Arıtürk, Elmadağ Hukuk Bürosunun kurucusudur. Çalışmaları çoğunlukla şirketler ve ticaret hukuku, ceza hukuku, finans ve gayrimenkul hukuku alanlarında yoğunlaşmıştır.

Serdar Tuncer kimdir nerelidir?

Serdar Tuncer (d. 16 Ağustos 1978, Ankara), Türk televizyon programcısı ve şairdir.

Serdar Tuncer kaç çocuğu var?

Serdar Tuncer, 1998 yılında evlendi. İki kızı, bir oğlu vardır.

Serdar Tuncer kimdir eğitimi?

Serdar Tuncer, ilk ve ortaokulu bitirdikten sonra lise eğitimini almak için Ankara Merkez İmam Hatip Lisesi’ne gitti ve buradan mezun oldu. Henüz lise eğitimine devam ederken, radyoda ” Beş Çayı ” isimli programı sunmaya başladı.

Serhat Tuncer kaç yaşında?

Op.Dr.Serhat TUNCER 1966 yılında Erzincan′da doğdu. İlk orta öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 1989 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Uğur Işılak memleketi neresi?

15 Kasım 1971’de Velbert’te doğdu. Babasının adı Ahmet, annesinin adı ise Arife’dir. Aslen Şereflikoçhisarlıdır. Daha sonra ailesiyle birlikte Gelsenkirchen şehrine taşındı.

You might be interested:  Fransa Almanya Maçı Hangi Stadda?

Serdar Tuncer nereli ve kaç yaşında?

Serdar Tuncer 16 Ağustos 1978’de Ankara’da dünyaya geldi. Aslen Ankaralı’dır. 44 yaşındadır. Çocukluk dönemini, Ankara’da geçirdi. İlk ve orta öğreniminin ardından Ankara Merkez İmam Hatip Lisesi’nden mezun dolu.

Nadire Tuncer kiminle evli?

2003 yılında Ankara Tıp Fakültesini kazanarak eğitime başladı ve 2009 yılında mezun oldu. Eşim Doçent Dr. Ahmet Ali Tuncer’in o yıllarda Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde asistan olması nedeniyle bende 2009 yılında mezun olduktan sonra Afyon’a geldim. 2010 başında ben de AKÜ’de asistan olarak başladım.

Leave a Reply

Your email address will not be published.