Sercan Yıldırım Hangi Takımlarda Oynadı?

Buradaki performansı sonrası 3 milyon euro bedelle 2011 yılında Galatasaray’a tranfer olan Sercan Yıldırım, sonrasında Sivasspor, Şanlıurfaspor, Bursaspor, Balıkesirspor, Giresunspor formaları giydi.

Sercan futbolu ne zaman bıraktı?

Eski kulübünde, eski performansından çok uzak kaldı. Daha sonra futbola ara verdi. 2019’da Giresunspor ve Karagümrük’te kısa bir süre oynayıp 2020’de, henüz 30 yaşında futbola veda etti.

Survivor 2022 Sercan kimdir?

Sercan Yıldırım, 5 Nisan 1990, Bursa doğumlu, forvet mevkiinde oynamış Türk eski millî futbolcudur. Bursaspor ile şampiyonluk yaşayan Yıldırım, Galatasaray’da da oynamıştır. 31 yaşındaki Sercan Yıldırım nişanlısı Nihan Yönel ile dünyaevine girdi. Bursa’da bir otelde düzenlenen törene çok sayıda ünlü isim katıldı.

Survivor Sercan hangi okul mezunu?

Ege Üniversitesi mezunu olan Yönel, İzmir Karşıyaka’da uzun süre yoga eğitimi aldı ve şu anda da yoga üzerine çalışmalarına devam ediyor. Sercan Yıldırım kimdir: Sercan Yıldırım 5 Nisan 1990 Bursa Osmangazi’de dünyaya geldi.

Sercan Yıldırım eşi ne iş yapıyor?

Nihan Yönel kimdir: Nihal Yönel 1997 doğumlu ve yaşamına Bursa’da devam ediyor. Ege Üniversitesi mezunu olan Yönel, İzmir Karşıyaka’da uzun süre yoga eğitimi aldı ve şu anda da yoga üzerine çalışmalarına devam ediyor.

Sercan kimle evleniyor?

NİHAN YÖNEL İLE EVLENDİ

31 yaşındaki Sercan Yıldırım nişanlısı Nihan Yönel ile dünyaevine girdi. Bursa’da bir otelde düzenlenen törene çok sayıda ünlü isim katıldı. En son katıldığı Survivor yarışmasıyla ününe ün katan Yıldırım’ı yarışmadan arkadaşları da yalnız bırakmadı.

You might be interested:  Hangi Organlar Bağışlanabilir?

Sercan gol kralı oldu mu?

Turnuvayı beş maçta bulduğu altı golle tamamlayan Sercan Yıldırım, “gol kralı” ve “en değerli oyuncu” olmayı başardı.Sercan 12 kez Türkiye U-17, 8 kez Türkiye U-18, 17 kez Türkiye U-19, 4 kez Türkiye U-21, 10 kez de Türkiye A Millî forması olmak üzere toplam 64 kez milli formayı giymiştır ve müsabakalarda 33 gol

Sercan Yıldırım eşi kaç yaşında?

Peki Sercan Yıldırım’ın eşi Nihan Yönel kaç yaşında, kimdir, ne iş yapar? Nihan Yönel kimdir: Nihal Yönel 1997 doğumlu ve yaşamına Bursa’da devam ediyor. Ege Üniversitesi mezunu olan Yönel, İzmir Karşıyaka’da uzun süre yoga eğitimi aldı ve şu anda da yoga üzerine çalışmalarına devam ediyor.

Sercan Yıldırım evleniyor mu?

Eski futbolcu Sercan Yıldırım uzun zamandır aşk yaşadığı Nihan Yönel ile nikah masasına oturdu. Bursa’da bir otelde düzenlenen törene çok sayıda ünlü isim katıldı.

Sercan Survivora ne zaman katıldı?

Survivor 2022 kadrosunda, 2020 yılında katıldığı Survivor yarışmasında 6. olan Sercan Yıldırım’ın da yer aldığı görüldü. SERCAN YILDIRIM KİMDİR? Sercan Yıldırım, 5 Nisan 1990 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi.

Nihan yönel ne iş yapıyor?

Yoga eğitmenliği yapan Nihan Yönel, bu alandaki eğitimini Ege Üniversitesi’ndeki eğitim süresi sırasında İzmir’de aldığı yoga dersleri ile tamamladı. Yoga eğitimlerine devam eden Nihan Yönel, sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanıyor.

Nihan Yıldırım kaç yaşında?

SERCAN YILDIRIM EŞİ KİM? Nihan Yönel 24 yaşındadır. 1997 doğumlu Yönel, Instagram’da paylaşımlar yapıyor. Nihan Yönel yoga eğitmenliği yapıyor.

Sercan Yıldırım ne zaman evlendi?

32 yaşında olan Sercan Yıldırım, Galatasaray, Sivasspor, Şanlıurfaspor, Bursaspor gibi takımların formasını terletti. Sercan Yıldırım 2021 yılında Nihan Yönel ile evlendi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.