Sosyete Pazarı Hangi Günler Açık?

Sosyete Pazarı Hangi Günler Açık? Ümitköy Sosyete Pazarı Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri açıktır. Sıhhiye Sosyete Pazarı Perşembe günleri açıktır.
İstanbul’un Semt Pazarları

  1. 1 – Kadıköy Pazarı / Salı ve Cuma günleri.
  2. 2 – Ulus Sosyete Pazarı / Perşembe ve Pazar Günü
  3. 3 – Bakırköy Pazarı / Cumartesi.
  4. 4 – Yeşilköy Pazarı / Çarşamba.
  5. 5 – Erenköy Sosyete Pazarı / Perşembe.
  6. 6 – Avcılar Firuzköy Pazarı / Pazartesi.
  7. 7 – Fatih Çarşamba Pazarı / Çarşamba.

Istanbul sosyete pazarı hangi günler açık?

SALI, ÇARŞAMBA, PERŞEMBE,CUMA,CUMARTESİ ve PAZAR günleri hizmetinizdeyiz.

Ankara Ümitköy sosyete pazarı hangi günler var?

Fakat Ümitköy Sosyete Pazarı farklı bir hizmete konu olmaktadır. Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri ziyaretçilerini hava kararana kadar ağırlamaktadır. En yoğun olduğu günler Cumartesi ve Pazar günleridir.

Ankara Sıhhiye sosyete pazarı hangi günler açık?

Çankaya Sıhhiye sosyete pazarı – Her Perşembe. Ayrancı Antika pazarı – Her Pazar. Yaşamkent sosyete pazarı – Cumartesi günleri.

Başakşehir sosyete pazarı hangi günler açık?

Salı ve cumartesi günleri kurulan pazarda, engelliler için düşünülmüş park alanları dahil, toplam 1.100 araç kapasiteli otoparkın 600’ü müşterilere, 500’ü ise esnafa tahsis edilmiş durumda.

You might be interested:  Yusuf Kalko Hangi Hastanede Çalışıyor?

Bakırköy Cumartesi pazarı açılıyor mu?

Her hafta cumartesi günleri kurulan Bakırköy pazarı, alınan tedbirler kapsamında faaliyetine devam ediyor.

Maltepe pazarı ne zaman açık?

Istanbul maltepe pazarı hangi gün? Pazartesi: Maltepe Merkez Pazarı Salı: Yok Çarşamba: Bağlarbaşı Kapalı Pazarı ve Gülensu Pazarı Perşembe: Küçükyalı, Girne ve Cevizli Tugayyolu pazarları Cuma: Yok Cumartesi: Aydınevler, Esenkent ve Zümrütevler pazarları Pazar: Başıbüyük, Fındıklı ve Gülsuyu pazarları.

Erenköy Sosyete pazarı ne zaman?

Erenköy Sosyete Pazarı hafta içi her Perşembe kuruluyor.

Beylik Pazarı ne zaman?

Her hafta Pazar günleri Beylikdüzü ilçesinde açılan Beylik Pazarı ziyaretçilerine pek çok seçenek sunuyor. Klasik sebze ve meyve satışının yanı sıra bu pazarda uygun fiyatlı dekorasyon ürünleri, tekstil ürünleri, kırtasiye ve kozmetik ürünleri de bulmak mümkün oluyor.

Istanbul Sosyete pazarı Salı günü nerede?

Tarihi Salı Pazarı Kadıköy Kent Pazarı, Kadıköy Bit Pazarı, Sosyete Pazarı ve Kadıköy Salı Pazarı gibi isimlerle anılan Kadıköy Salı Pazarı, Kadıköy Göztepe mahallesinde, E-5 kara yolunun hemen kenarında kuruluyor.

Bağlıca semt pazarı hangi gün?

Modern yapısıyla tamamlanan pazar yeri Çarşamba günleri hizmet verecek. Pazarın hizmete girmesiyle bölge sakinleri mevsim şartlarından olumsuz etkilenmeden meyve-sebze ihtiyaçlarını en ucuza buradan karşılayabilecekler. Zabıta karakolu birlikte vatandaşlar, huzur ve güven içinde alışverişlerini yapabilecekler.

Ulus Sosyete pazarı hangi gün?

Ortaköy Sosyete Pazarı (Eski Ulus Pazarı) her hafta Perşembe ve Pazar günü kuruluyor.

Bahçeşehir pazarı hangi gün 2021?

Salı ve cumartesi günleri Pazar tam gün açık diyebiliriz. Öğlen vakitlerinde çok kalabalık oluyor. akşama doğru biraz daha sakin ve fiyatlar biraz daha aşağıya çekiliyor. Akşam pazarının fırsatlarının kaçırmak istemeyenler, pazartürk pazarında istedikleri malzemeleri ucuza satın alabilirler.

You might be interested:  Brahma Vişnu Şiva Hangi Din?

Başakşehir Başak pazar açık mı?

Başakpazar, perşembe günleri normal saatinde, pazar günleri saat 10’da açılacaktır. Pazartürk, salı günleri normal saatinde, cumartesi günleri saat 10’da açılacaktır. Kayaşehir Fuar ve Sergi Alanı, pazartesi ve cuma günleri normal saatinde açık olacaktır.

Basak pazar acik mi?

Kıymetli komşularımız; Kapalı Pazarlarımız 09.00-17.00 saatleri arası açıktır.

Istanbul Sosyete Pazarı Salı günü nerede?

Kadıköy Salı Pazarı, Salı ve Cuma günleri kuruluyor. Salı günü gidenler daha çok sebze ve meyve ağırlıklı tezgahların açıldığını görebilirler.

Fındıkzade sosyete pazarı ne zaman?

Fındıkzade Cuma Pazarı | İstanbul Pazarcılar Odası

Kadıköy kıyafet pazarı hangi gün?

Kadıköy Salı Pazarı, Salı ve Cuma günleri kuruluyor.

Istanbul Beylikdüzü sosyete pazarı hangi gün?

Pazar günleri açılıyor. Cumartesi günleri de organik ürün satışları yapılıyor. Ucuz dekoratif eşyalardan, kozmetik ve kırtasiye, tekstil ürünlerine kadar birçok malzeme bulabilirsiniz. Pazar günü tatile denk geldiği için Pazar çok kalabalık oluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.