Şubat 24 Hangi Burç?

Burçlar genelde ayların 20, 21 veya 22. günü değişmektedir. 20 Şubat ile 20 Mart arası balık burcu olarak kabul edilmektedir. 24 Şubat tarihi 20 Şubat ile 20 Mart arasında kalan bir zaman dilimidir. 24 Şubatta doğan bir kişi balık burcuna dahil olmaktadır.

24 Şubat hangi burç ve özellikleri?

20 Şubat ile 20 Mart arasında doğan kişiler Balık burcu olmaktadır. Bu nedenle 24 Şubat tarihinde doğan kişiler de balık burcu olur. Bu burç su grubunda yer almaktadır. 24 Şubat tarihinde doğan kişiler tamamen Balık burcunun özelliklerini taşımaktadır.

Balık burcu kadını nasıl olur?

Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri oldukça güçlü, maneviyatı ve iç dünyası kuvvetli, uyumlu ve nazik bir karaktere sahiptir. Balık burcu kadını hayatın kendine özgü var olan düzeninden, kendi etkileşimleri de dahil her zaman derin anlamlar aramakta olan ve derin anlamlar bulan bir kadındır.

25 Şubat hangi burç olur?

25 Şubat tarihinde doğan kişiler, balık burcunun özelliklerini taşır. Bu tarihte doğan kişiler, aşırı duygusal kişilikleri ile bilinir. Bu kişiler, hayal kurmakta çok yeteneklidir ve sanata karşı bir eğilimleri vardır. Aynı zamanda bu kişiler, çok iyi niyetlidir, anlayışlıdır ve herkesle çok iyi bir şekilde geçinir.

You might be interested:  Yengeç Burcu Hangi Gezegen?

Balık burcu erkeğinin özellikleri nelerdir?

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Son derece romantik olan bu balık burcu erkeği genelde büyüleyici ve de empati gücü yüksek bir burçtur. Balık burcu erkeği cömert, akıllı, sevecen ve de sadıktır. Hayalperest biri olduğu için genel olarak fantastik maceraları sevdikleri söz konusu olabilir.

24 Şubat hangi burç ve yükseleni?

24 Şubat burcu Balık’tır. 24 Şubat günü doğanların burcu Balık burcu olmaktadır. 20 Şubat – 20 Mart tarihleri arasında doğanların burcu Balık’tır. Bu yüzden 24 Şubat günü doğum günü olanların burcu da Balık olmaktadır. 24 Şubat yükselen burcunuzu hesaplama sitelerinden hesaplayabilirsiniz.

Kova burcu nasıl bir kişiliğe sahiptir?

Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar.

Balık burcu kadını kime aşık olur?

Balık kadınları kendilerine samimi davranna ve dopal olan erkeklerden hoşlanırlar. Kırılgan bir yapıya sahip oldukları için koruyuculuk duygusu onlar için çok önemlidir. Partnerine sonuna kadar güvenip sırtını dayamak isterler.

Balık burcu çekici midir?

Balık burcu kadını genellikle burçların en seksisi olarak tanımlanır. Çünkü bu kadın ultra kadınsı ve çekicidir. Hayalperest, gizemli, ruhani, yaratıcı ve idealist… Balık kadını daha az hassas olan insanların özlediği şeyleri hissedebilir, bu da ona bazen gizemli görünmekten daha fazlasını yapar.

Balık burcu kadını zor mudur?

Balık kadını çok zor sinirlenir, hele hele sinir krizi geçirmesi çok zordur. Kendilerini iyi kontrol ederler, kavgalarda alttan almasını, susmasını iyi becerirler ama uzatmamanız kaydıyla. Nasıl olsa susuyor, cevap vermiyor diye kavgayı uzatmayın.

25 Şubat yükseleni nedir?

Balık burcu yükseleni, Güneş burcu Balık olanlar gibi hassas ve duygusal bir yapıya sahiptir. Balık burçları aynı zamanda oldukça şairanedir.

You might be interested:  Esenyurt Belediye Başkanı Hangi Partiden 2021?

Terazi nasıl bir burç?

Terazi insanları; yapılı, fakat çok çabuk hastalanan kişilerdir. Sağlıklı görünüşlerine karşın, soğuk algınlıklarına çok çabuk yakalanırlar. Terazileri; böbrekler, bel bölgesi, sırt ve omurgaları simgeler. Ayrıca, Venüs etkisinde oldukları için troidler düzensiz çalışabilir.

25 Temmuz Ayı hangi burç?

Astroloji bilimine göre 12 adet burçtan birine ait olan kişiler, burçlarının özelliklerini göstermektedirler. 25 Temmuz günü doğan kişilerde bu on iki burç içinden Aslan burcuna ait olmaktadır.

Balık burcu erkeği ne iş yapar?

Oldukça duygusal olan balık burcu erkeği macerayı sever. Aynı zamanda balık burcu erkeklerinin sezgileri de oldukça kuvvetlidir. Bu burç sahipleri çalışmayı çok severler. Aynı zamanda balık burcu erkeği oldukça hayalperest olmasıyla da ön plana çıkıyor.

Balık burcu erkeği neleri sevmez?

Balık erkekleri kaba, gürültülü ve çok fazla küfür eden insanlardan nefret ederler. Saygılı, zarif insanlar ve harika tavırlar onların çekici bulduğu şeylerdir.

Balık erkeği kime aşık olur?

Balık burcu erkekleri vicdanl, merhametli kadınlardan çok hoşlanırlar. Kendileri fazla kırılgan ve alıngan bir yapıya sahiplerdir. Bu nedenle kendilerine saygı duyan ve hoşgörü sahibi ve sevecen olan kadınlardan etkilenirler.

Balık burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

BALIK BURCUNUN ANLAŞTIĞI BURÇLAR

Daima tutkulu ve romantik olmalarıyla bilinen bu burca sahip insanlar, romantik ve duygusal ilişkilerde akrep ve yengeç burçlarıyla muhteşem bir uyum yakalayabiliyorlar.

Terazi nasıl bir burç?

Terazi insanları; yapılı, fakat çok çabuk hastalanan kişilerdir. Sağlıklı görünüşlerine karşın, soğuk algınlıklarına çok çabuk yakalanırlar. Terazileri; böbrekler, bel bölgesi, sırt ve omurgaları simgeler. Ayrıca, Venüs etkisinde oldukları için troidler düzensiz çalışabilir.

Balık burcunun yükselen burcu nedir?

Günlük Burç Yorumu

Saat 19 Şubat- 1 Mart 11 Mart- 20 Mart
06.00 Oğlak Balık
06.30 Kova Balık
07.00 kova Koç
07.30 Balık Koç
You might be interested:  Yabancı Okullar Sorunu Hangi Ülkeyle Yaşandı?

Kova burcu hangi ayda olur?

Kova burcu olanlar Şubat ayında doğanlardır. Fakat Şubat ayının her günü kova burcuna ait olmadığı gibi, Ocak ayının son tarihleri de kova burcuna dahildir. Bu sebeple kova burcu olanlar 21 Ocak ile 19 Şubat arasında doğan kişilerdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.