Super Loto Hangi Ile Cikti?

Süper Loto talihlisi Gaziemir’den çıktı Süper Loto’nun 15 Nisan Perşembe günü yapılan çekilişinde 19 milyon 944 bin 580 TL İzmir’in Gaziemir ilçesine oynanan kupona çıktı. Kuponun oynandığı bayi, dördüncü kez büyük ikramiye kazandıran yer oldu.

Süper Loto nerede?

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

Büyük ikramiye çıkarsa nasıl tahsil edilir?

5.000 TL’ye kadar olan ikramiye ödemeleri için bayilerden “ikramiye bileti” alınmasına gerek yoktur. 5.000,01 TL ile 100.000,00 TL arasındaki ikramiye ödemelerinizi Türkiye Halk Bankası’nın 81 ilde yetkilendirilmiş aşağıda listelenen 100 adet şubesinden ve Kıbrıs’ta yetkilendirilmiş 1 şubesinden alabilirsiniz.

Süper Loto kaç sayı var?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sayısal Loto büyük ikramiye nereden nasıl alınır?

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden, (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden, (6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir

You might be interested:  Başarılı Bir Sporcu Olmak Için Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Süper Loto çekilişi hangi kanalda?

Biletine ikramiye çıkıp çıkmadığını öğrenmek için çekilişlerimizi Milli Piyango TV üzerinden canlı izleyebilir ya da sonuçlar sayfası üzerinden bilet numaranı girebilirsin.

Süper Loto kime ait?

Türkiye’de Sayısal Loto

2020 yılında Millî Piyango’ya ait oyunların Sisal Şans’a devredilmesinden sonra adı Çılgın Sayısal Loto olmuştur.

Büyük ikramiye çıkarsa ne yapmalıyım?

Amorti, son 2, 3, 4 ve 5 rakamlara göre ikramiye kazanan biletler ile teselli ikramiyelerinin şube ve bayilerden tahsil edilebiliyor. Daha büyük ikramiyeler için ise Milli Piyango Genel Müdürlüğü aracılığıyla tahsil edilmesi gerekiyor. Milli Piyango ikramiyesinin 1 yıl içerisinde tahsil edilmesi gerekiyor.

Sayısal Loto büyük ikramiyeden vergi kesiliyor mu?

Conversation. 2021 yılında Sisal Şans’ın yaptığı tüm çekilişlerde 7.703TL’nin üzerindeki kazanılan ikramiyelere %20 vergi geldi. 01.01.2022 tarihinden itibaren ise talihlilerin kazanacağı 10.491TL’nin üzerindeki ikramiyelerden %20 veraset ve intikal vergisi alınacaktır.

Sisal ikramiye ödemesi nasıl yapılır?

İkramiye kazanan oyuncularımız online platformlarımızdan birine giriş yaptıktan sonra Hesabım > Para Çekme menüsü altından ikramiyelerini çekmek istedikleri bankanın IBAN numarasını ve çekmek istedikleri tutarı girerek ikramiyelerini banka hesaplarına çekme talimatı verebilirler.

Süper Loto 2 ye ikramiye var mı?

Süper Loto, 1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyundur. Süper Loto ile en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Süper lotoyu tutturmak için kaç kolon oynamak lazım?

’46 rakamlı Sayısal Loto’yu tutturmak için 14 milyon kolon oynamak gerekiyor. Ancak 5 rakam fazla olan Süper Loto’yu kesin tutturmak için 26 milyon kolon yazılmak zorunda. Yani 5 rakamın fazla olması kesin tahmini 12 milyon kolon arttırıyor.

1 kolon Sayısal Loto ne kadar?

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

You might be interested:  Turnike Uygulaması Hangi Durumlarda Yapılır?

Sayısal Loto 5 bilen parasını nereden alır?

5.000 TL’ye kadar olan ikramiye ödemelerini bayilerden alınabilir. 5.000,01 TL ile 100.000,00 TL arasındaki ikramiye ödemelerinizi Türkiye Halk Bankası’nın 81 ilde yetkilendirilmiş aşağıda listelenen 100 adet şubesinden ve Kıbrıs’ta yetkilendirilmiş 1 şubesinden alabilirsiniz.

Çılgın Sayısal Loto nereden alınır?

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

Milli Piyango online kazanılan para nereden alınır?

Milli Piyango Online hesabımdaki parayı nasıl tahsil edebilirim? Milli Piyango Online hesabınıza giriş yaptıktan sonra Hesabım > Para Çekme sayfası üzerinden oyun hesabınızda bulunan çekilebilir tutarı, çekmeyi istediğiniz banka hesabına ait IBAN bilgisini girerek banka hesabınıza transfer edebilirsiniz.

Süper Loto ne kadar para devretti?

Süper Loto 6/54’ün geçen hafta yapılan çekilişinde de 6 bilen çıkmadığı için, 6 Milyon 821 Bin TL tutarındaki ikramiye devretti Bu hafta yapılacak çekilişte, Süper Loto 6/54’de 6 bilenlere dağıtılacak ikramiyenin 8 Milyon TL’ yi aşması bekleniyor. Milli Piyango İdaresi, halkımıza bol şanslar diler.

Süper Loto 2 ye para veriyor mu?

Süper Loto, 1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyundur. Süper Loto ile en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Süper Loto ücreti ne kadar?

2.1 Süper Loto, 1 ila 60 (dahil) arasındaki altı rakamın sıra gözetilmeksizin doğru tahmin edilmesinden oluşur. 2.2 Bir oyun kombinasyonu, oyuncunun çekilişte tahmin edeceği 1 ila 60 (dahil) arasındaki altı rakamdan oluşur. 2.3 Tek bir oyun kombinasyonun (kolon) ücreti 4 TL’dir.

Süper Loto devir ne kadar oldu?

Milli Piyango idaresi tarafından perşembe günleri düzenlenen Süper Loto’nun 16 Ocak çekilişinde şanslı numaralar 03 – 26 – 30 – 33 – 36 – 49 oldu. 2 haftalık devirin ardından büyük ikramiye 6.779.390,11 TL’ye ulaşmıştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.