Trendyol Hangi Ülkelerde Var?

Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketlerinden Trendyol, Avrupa ülkelerinde satış yapacağı siteyi açtı. Şirket aralarında İtalya, İngiltere, Yunanistan, İspanya ve Hollanda’nın da olduğu 27 ülkede hizmet verecek. Trendyol almanyada var mı? Trendyol, Almanya ‘ya siparişleri beş gün içerisinde teslim vaadiyle yola çıkıyor.
Şirketin hizmet vermeye başladığı ülkeler sırasıyla; Avusturya, Belçika, Bulgaristan Hırvatistan, Çek Cumhuryeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç ve

Trendyol yurtdışına Gonderiyor mu?

Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketlerinden Trendyol, Avrupa ülkelerinde satış yapacağı siteyi açtı. Şirket aralarında İtalya, İngiltere, Yunanistan, İspanya ve Hollanda’nın da olduğu 27 ülkede hizmet verecek.

Trendyol hangi ülkeye ait?

Trendyol, merkezi İstanbul’da bulunan Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu, dünyanın sayılı e-ticaret şirketlerinden biridir.

Trendyol almanyada var mı?

Trendyol daha önce de SimilarWeb’in, tüm dünyada en çok ziyaret edilen e-ticaret ve alışveriş sitelerinin listesine de Türkiye’den ilk 20’ye giren tek şirket olmuştu. Trendyol, Almanya’daki müşterilerine özel trendyol.com/de ve trendyol.com/en aracılığı ile Türk üreticilerini Avrupa’nın 27 ülkesiyle buluşturuyor.

You might be interested:  D Vitamini Hangi Besinlerde Bulunur Vikipedi?

Trendyol ortakları kim?

Şirketin yüzde 86.5’inin Çinli alışveriş platformu Alibaba’ya, kalan yüzde 6.96’sının Demet Mutlu’ya, yüzde 5.55’inin Evren Üçok’a, yüzde 0.78’inin Begüm Tekin’e, yüzde 0.21’inin ise Zeki Güçlü Kaya’ya ait olduğu biliniyor.

Trendyol ihracat yapıyor mu?

Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, e-ihracat ile yerli üreticileri globaldeki müşterilerle buluşturuyor. Trendyol, yerli üreticilerin ürünlerini e-ihracat ile yurt dışındaki müşterilere ulaştırıyor.

Trendyol nerelere kargo gönderilir?

Trendyol’da kendi anlaşmalı kargo fiyatlarınızı kullanarak Yurtiçi, MNG, Aras, Sürat, PTT, Horoz Lojistik, UPS Kargo ve Borusan Lojistik ile çalışabilirsiniz.

Trendyol kim satın aldı?

Trendyol’un yüzde 75 hissesi 2018 yılında 728 milyon dolar karşılığında Çinli e-ticaret sitesi Alibaba şirketi tarafından satın alınırken, Demet Mutlu CEO’luk görevine devam etti.

Trendyol Express sahibi kim?

Demet Mutlu, Türk girişimci, E-ticaret alanında faaliyet gösteren Trendyol’un kurucusu ve CEO’sudur.

Trendyol Türklerin mi?

1. Trendyol’un kurucusu Türk iş kadını Demet Mutlu’dur. Demet Mutlu 22 Ağustos 1971 yılında New York’ta dünyaya gelmiştir. 2. Mutlu, üniversiteden sonra master eğitimine başlamış, bir iş kurma hayaliyle çıktığı yolda 300 bin TL sermaye ile evinin salonunda Trendyol’u kurmuştur.

Trendyol Almanya kapıda ödeme var mı?

En büyük müşteri ağına sahip alışveriş sitesi olan Trendyol kapıda ödeme yok. Trendyol’da alışveriş sadece kredi kartı ya da banka kartları ile yapılabiliyor.

Trendyol da ne var?

Trendyol’da özel indirim fırsatlarıyla ev yaşam ürünleri, giyim, kozmetik, elektronik, oyuncu ekipmanları, pratik mutfak eşyaları, bebek ve çocuk ürünleri ve süpermarket kategorilerinde uygun fiyatlarla avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Trendyol nasil aranir?

Trendyol müşteri hizmetlerine 0212 331 0 200 numarasından hafta içi ve hafta sonu 08:30-24:00 saatleri arasında ulaşılabiliyor.

You might be interested:  Melekler Suresi Hangi Sure?

Trendyol kaç ortak?

Yeni yatırımla Trendyol, Türkiye’nin en değerli şirketi oldu

Gerçekleşen yatırım sonrası Alibaba’nın Trendyol’daki toplam hissesi %86.50’ye yükselirken, şirketin kurucu ortağı Demet Mutlu %6.96, Evren Üçok %5.55, Begüm Tekin %0.78 ve Zeki Güçlü Kaya ise %0.21 hisse oranlarına sahip oldular.

Trendyol Go satıldı mı?

SEC’e açıklamada bulunan Alibaba, DSM yani Trendyol için 728 milyon dolar yani 3.6 milyar lira ödediğini ifade etti. Açıklamada DSM’nin çoğunluk hissesinin bu fiyata alındığı ifade edildi.

Alibaba Trendyol ne kadara satın aldı?

alibaba’nın trendyol için 728 milyon dolar ödemesi.

Hepsiburada yurtdışı kargo var mı?

Yurtdışına yapılan siparişler, Türkiye’deki KDV’den muaf olup gönderim yapılan ülkenin kurallarındaki kadar KDV hesaplanarak gönderiliyor. 22 euronun altındaki siparişlerde Avrupa’daki müşterilerden KDV alınmıyor. Şuan için sadece Hepsiburada’nın kendi satışa çıkardığı ürünler yurtdışına gönderiliyor.

Trendyol Azerbaycana gönderiyor mu?

Trendyol Azerbaycan’dan Kaldırıldı

Trendyol artık Azerbaycan’da kullanılamıyor.

n11 yurtdışı satışı var mı?

Yurt Dışı Pazaryeri ile E-İhracat

Projeye katılan iş ortaklarımız, n11’in anlaşmaları doğrultusunda sistemde aktif olan tüm pazarlara satış yapabilecektir. n11 tarafından yapılacak çalışmalarla Yurt Dışı Pazaryeri ile E-İhracat projesinin pazaryeri ve anlaşmalı platformlara dair kapsamı sürekli genişletilecektir.

Trendyol mağazaları nerede var?

Trendyol Hızlı Market, İstanbul, Ankara Bursa, İzmir’de ve 30 ilde randevulu teslimat ile hizmet vermekte. Bulunduğunuz bölgede hizmet verip vermediğini öğrenmek için Trendyol uygulamasında “Hızlı Market” bölümüne bakabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.