Üç Kuruş Hangi Günler?

Üç Kuruş dizisi, Pazartesi günleri saat 20.00’da Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor.

Üç Kuruş ne zaman bitiyor?

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç’un yer aldığı ‘Üç Kuruş’ dizisi, reytinglerinin düştüğü iddiasıyla 28. bölümüyle ekranlara veda ediyor. Üç Kuruş, 30 Mayıs Pazartesi (bu akşam) ekranlara gelecek bölümüyle final yapacak.

Üç Kuruş hangi kanalda başlıyor?

Üç Kuruş Her Pazartesi 20.00’de Show TV’de!

Üç Kuruş kaç bölüm olacak?

Dizi, 30 Mayıs 2022 tarihinde yayınlanan 28. bölümü ile final yaparak sona ermiştir.

3 kuruş kaç sezon olacak?

Show TV ekranlarında pazartesi akşamları yayımlanan dizi Üç Kuruş, ekrana veda eden yapımlar arasına girdi. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgi gören dizi 28. bölümle ekran macerasını noktaladı.

Üç Kuruş neden erken bitiyor?

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç’un yer aldığı ‘Üç Kuruş’ dizisinin, düşük reytingleri nedeniyle 28. bölümüyle ekranlara veda edeceği iddia edildi.

Üç Kuruş Bayramda var mı?

Üç Kuruş dizisinin yeni bölümü Ramazan Bayramı dolayısıyla bir sonraki haftaya ertelendi. Üç Kuruş yeni bölüm 9 Mayıs 2022 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak.

Teşkilat ne zaman hangi gün?

Teşkilat ne zaman, hangi gün? Teşkilat dizisi her pazar TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Teşkilat dizisi saat 20:00’de ekrana geliyor.

You might be interested:  12 Levha Kanunları Hangi Uygarlık Tarafından Oluşturulmuştur?

Üç Kuruş son kaç bölüm?

Üç Kuruş’un Final (28. Bölüm) Bölümünde; Efe’nin Kartal’la birlikte başlattığı ve son perdeyi açan planı gerçekleştirmeleri kolay olmayacaktır.

3 kuruş devam edecek mi?

Show TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş dizisi final bölümü izleyiciyle buluşacak. Pazartesi akşamları yayınlanan dizinin son bölümünün yayınlanacak.

Üç Kuruş ne kadar sürecek?

Üç Kuruş dizisi 30 mayıs 2022 pazartesi akşamı 28. bölümüyle final yaparak ekranlara veda edecek.

3 kuruş final ne oldu?

Kolay pes etmeyen Kartal, Çetin’den destek aldığı yeni bir planla koğuşun karşısına çıktığında Kılıç’a büyük bir sürpriz son hazırlar. Kartal ve Kılıç’ın son hesaplaşması herkesin nefesini kesecektir. Üç Kuruş’ta mutlu son!

Üç Kuruş tek sezonluk mu?

23 Ekim 2017’de yayın hayatına başlayan ve geçirdiği 4 sezonluk serüvenin akabinde 7 Haziran 2021’de biten Çukur dizisi gibi etki bırakmak isteyen Üç Kuruş’un sayılı günler sonra final yapacağının bilgisine ulaşıldı.

3 kuruş bitecek mi?

Ay Yapım dizilerinden Üç Kuruş dizisi Show TV’deki ekran macerasına veda ediyor. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç’un yer aldığı ‘Üç Kuruş’ dizisi, düşük reytingleri nedeniyle 28. bölümüyle ekranlara veda edeceği iddia edildi. Üç Kuruş, 23 Mayıs’ta final yapacak.

3 kuruş kaldırıldı mı?

Üç Kuruş dizisi bu hafta ekrana gelmeyecek. Dizi 3 Ocak’ta yayınlanmayacak. Show TV’nin resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre dizinin 10 Ocak Pazartesi yeni bölümü yayınlanacak.

3 kuruş neden yayınlanmıyor?

Üç Kuruş dizisinin yeni bölümü Ramazan Bayramı dolayısıyla bir sonraki haftaya ertelendi. Üç Kuruş yeni bölüm 9 Mayıs 2022 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.